Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошення на зустрічі з отцем Даріушем Око в Житомирі та Києві
10:41 П'ятниця 0 261
8-06-2018, 10:41

Запрошення на зустрічі з отцем Даріушем Око в Житомирі та Києві

Батькам, учителям, лікарям і кожному, зацікавленому у вихованні майбутнього покоління!
14 червня 2018 року об 11:00 у київському Українському домі відбудеться відкрита лекція отця професора Даріуша Око на тему «Гендерна ідеологія: загроза та виклики». Отець професор Даріуш Око ‒ знаний польський душпастир, публіцист, науковий працівник Університету ім. Йоана Павла ІІ у Кракові та душпастир лікарів Краківської архідієцезії.

Якщо ж ви не зможете приєднатися, то можна скористатися іншою нагодою для зустрічі: 13 червня о 18:00 у кафедральному храмі святої Софії в Житомирі та 14 червня о 18:00 у конкафедральному храмі святого Олександра в Києві отець Даріуш Око братиме участь у Месі, після якої буде можливість почути його конференцію та поспілкуватися. Сердечно запрошуємо всіх зацікавлених.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Оголошення 14:32 Четвер 0 87 Запрошуємо дівчат на реколекції у стилі «Lectio Divina» в Борисполі Вона жила у світі, у якому ще не було гріха та хвороби. Вона бачила рай. Вона добре знає відчуття, коли тіла торкається Творець. Вона спілкувалася з Богом віч-на-віч, без перешкод. Нею милувався перший чоловік. Вона справжня жінка і знає, для чого була створена та яке завдання отримала від Бога. Послухати Єву цікаво, це одна з найнезвичайніших героїнь у Біблії.