Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Запрошення на XXVI дієцезіальний День молоді Київсько-Житомирської дієцезії
12:04 П'ятниця 0 662
9-03-2018, 12:04

Запрошення на XXVI дієцезіальний День молоді Київсько-Житомирської дієцезії

Вельмишановний Отче Настоятелю!
Дорога Молоде! 


«Не бійсь, Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога» Лк 1, 30
Його святість Йоан Павло ІІ під час зустрічі з молоддю у Львові 26 червня 2001 року сказав: «Дорога молоде, ваш народ переживає важкий і складний перехід від тоталітарного режиму, що пригнічував його протягом стількох років, до нарешті вільного й демократичного суспільства. Свобода, однак, вимагає сильного, відповідального й зрілого сумління. Свобода вимоглива і коштує більше, ніж неволя. Тому, обіймаючи вас як батько, кажу вам: вибирайте вузьку дорогу, ‒ ту, яку Господь вказує вам через Свої заповіді. Це слова правди й життя. Дорога, яка часто здається широкою й зручною, потім виявляється облудною та хибною. Не переходьте від неволі комуністичного режиму до неволі споживацтва, іншої форми матеріалізму, який, хоч і на словах не відкидає Бога, проте заперечує Його фактично, виключаючи з життя. Без Бога не зможете зробити нічого доброго. Із Його допомогою, навпаки, зможете сміливо вийти назустріч усім викликам сьогодення. Зможете довести до кінця зобов’язання, йти проти течії, як, наприклад, щоби з довірою залишитись на батьківщині, не піддаючись мареву легкого щастя закордоном.

Тут потрібні ви, молоді, готові внести свій вклад у поліпшення суспільних, культурних, економічних і політичних умов життя країни. Тут потрібні таланти, якими ви багаті, для майбутнього вашої землі, що має таке славне минуле. Майбутнє України великою мірою залежить від вас і від тієї відповідальності, яку ви зумієте взяти на себе. Бог не забариться. Щоби благословити ваші зусилля, якщо спрямуєте своє життя на великодушне служіння родині й суспільству, ставлячи спільне добро вище особистих інтересів…»

Дорога Молоде! 

Сердечно запрошуємо тебе на XXVI дієцезіальний День молоді 23-25 березня 2018 року, який переживатимемо під гаслом «Не бійсь, Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога» (Лк 1,30). Під час запланованої програми XXVI ДДМ хочемо зрозуміти, як можна і чи потрібно у повсякденні «не боятися». І перше, чого просимо: не бійся залишити свою місцевість і приїхати на День молоді до Житомира! Не бійся запросити друзів віком від 14 років на День молоді, щоб якнайбільше дівчат і юнаків скористалися нагодою взяти участь у різноманітних заходах XXVI ДДМ.

Цьогоріч під час відкриття ДДМ запланована візуальна презентація груп. Для цього необхідно, аби кожна група мала парафіяльний прапор й інші реквізити, що характеризують і виділяють саме вашу парафію серед інших (футболки, пов’язки, стрічечки, хусточки, кепки, шапки тощо).

Мінімальна вартість участі у XXVI ДДМ становить 100 грн. Якщо хтось має можливість і бажання внести за участь у ДДМ більшу суму, ми будемо дуже вдячні, а Господь віддасть сторицею.

Реєстрація груп триватиме на сайті дієцезіального Дня молоді  до 18 березня 2018 року за рекомендацією отця Настоятеля.
Контакти: +38 068 509 87 40, +38 073 415 39 40

Із проханням про молитву в намірах доброго приготування XXVI ДДМ
та очікуючи на зустріч,
Оргкомітет ДДМ в Житомирі

Голова Оргкомітету о. Вальдемар Павелець SAC

Джерело: Київсько-Житомирська дієцезія

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:18 Неділя 0 60 Храмове свято святого Йоана Павла ІІ в Нижніх Петрівцях У суботу, 20 жовтня 2018 року, у храмі Преображення Господнього та святого Йоана Павла ІІ в Нижніх Петрівцях на Буковині відпустову Месу на честь покровителя парафії очолив настоятель віце-провінції святих Кирила і Мефодія згромадження місіонерів святого Вікентія де Поля отець Ян Тчоп СМ.