Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошуємо на ІІ Всеукраїнську зустріч душпастирства родин! ОНОВЛЕНО
10:15 Четвер 0 2 051
19-10-2017, 10:15

Запрошуємо на ІІ Всеукраїнську зустріч душпастирства родин! ОНОВЛЕНО

«Церква    має уважно    та    з турботою супроводжувати своїх   найслабших   дітей, що страждають через зранену та загублену любов, повертаючи надію та уповання, як  світло  портового маяка  чи  факел серед  народу,  щоб освітити тих,  котрі  втратили напрямок або є в самому  вихорі  бурі» (Amoris Laetitia 291)
До всіх задіяних у допомогу та служіння подружжям i родинам в Римсько-Католицькій Церкві.

Запрошуємо взяти участь у 
ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ЗУСТРІЧІ ДУШПАСТИРСТВА РОДИН РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ 
«НАДІЯ ДЛЯ ПОДРУЖЖЯ У КРИЗІ»

17-19 листопада 2017р, Брюховичі

Будучи свідками знецінення в сучасному світі інституту подружжя і сім’ї, розповсюдження подружньої зради, розлучень, що за собою несе страждання багатьох людей,прагнемо нести Євангеліє любові.Хочемо разом задуматися над причинами подружніх криз, а також над тим, яким чином нам як спільноті Церкви допомагати таким подружжям долати труднощі та бути вірними Таїнству Подружжя. Як підтримувати та нести надію тим,кого зрадили,залишили? Що ми можемо робити у своїх парафіях, щоб запобігати розлученням?

Зустріч буде мати практичний характер. Окрім спільної молитви та тематичних конференцій передбачено час на свідчення, майстер-клас, спілкування, ділення досвідом.
Значну частину часу буде присвячено Спільноті Подружжів у Кризі СИХАР, яка вперше в Україні поділиться цінним досвідом прямування її членів до оздоровлення сакраментального подружжя також в ситуаціях по-людськи безнадійних (напр., коли один із подружжя відходить). Віра в Христа, взаємна підтримка у спільноті, праця над собою дають їм досвід того, що кожнесакраментальне подружжя можна врятувати.

Другим головним доповідачем буде Ґжегош Ґурни, польський журналіст, публіцист, один із засновників та головний редактор часопису католицької інтелігенції «Фронда», одружений, батько шістьох дітей, котрий багато років займається темою сім’ї та загроз для неї у сучасному світі. Питання, які будуть висвітлені – це, між іншим, сакраментальність подружжя та її переживання на щодень. Також доповідач розповість про різніi способи допомоги подружжям та родинам у складних ситуаціях. 

В неділю Всеукраїнську зустріч ДР закінчить відкритий круглий стіл «Практичні аспекти допомоги подружжю та сім’ї у кризі»,на який запрошуютьсявсі, особливо Львів’яни, зацікавлені темою ситуації сім’ї в Україні та способів несіння допомоги. Запрошені експерти з різних сфер суспільного життя: релігійного, правового, педагогічного, психологічного – поділяться досвідом роботи із сім’ями та піднімуть питання захисту інституту сім’ї в Україні.
Учасниками зустрічі можуть бути священики, богопосвячені особи і світські (подружжя та самотні особи), котрі вже задіяні у роботу з сім’ями, нареченими або ж відчувають покликання до такого служіння в своїх парафіях, спільнотах.

Початок – у п’ятницю о18.00 (реєстрація з16.00),  закінчення –в неділю о14.00
Місце зустрічі: Вища Духовна Семінарія,вул.Львівська62,79491смт.Брюховичі(біля Львова)
Ціна участі: 240 грн -нічліг та харчування; 120 грн - тільки харчування; 30 грн - організаційний кошт.
Зголошуватисьдо 30 жовтня 2017р !Потрібно заповнити анкету в інтернеті ТУТ або зв’язатися з п. Вікторією за е-майлом: rodynadlachrysta@gmail.com або по тел. +380503138572, +380685722805

*Під час зустрічі буде можливість отримати матеріали, для використання у душпастирській роботі.

+ Єпископ Радослав Змітрович ОМІ,
Голова Комісії у справах сім’ї Конференції Єпископату України
Голова Комісії у справах душпастирства родин при Конференції РКЦ єпископів
України

о. Роман Лаба OSPPE,
директор всеукраїнського бюро у справах душпастирства родин при Конференції
РКЦ єпископів України


Сихар - спільнота вірної подружньої любові

Спільнота Подружжів у кризі Сихар виникла як ініціатива одружених чоловіків і жінок, які прагнуть з допомогою Божої благодаті та допомогою Церкви зцілити і врятувати свої Подружжя, які переживають труднощі або перебувають стадії чи після розлучення. Свою назву Спільнота взяла з Євангелії від Йоана про зустріч Ісуса з самарятинкою неподалік криниці Сихар. Слова Христа: «Той же, хто нап’ється води, якої дам йому я, – не матиме спраги повіки. Вода бо, що дам йому я, стане в ньому джерелом такої води, яка струмує в життя вічне» (Йн. 4,14) стали доброю новиною для всіх покинутих та розлучених, спраглих любові своїх чоловіків та дружин.

Завдяки вірі та досвіду інших учасників Спільноти вони розпізнають у Таїнстві Свого Подружжя нескінчене джерело благодаті, яка допомагає їм бути вірними своїй подружній присязі та законному чоловікові чи дружині, навіть коли ті живуть у інших цивільних зв’язках. В основі харизми Сихару є переконання, що будь-яке подружжя, навіть по-людському безнадійне, можна врятувати, адже для «Бога немає нічого неможливого». З цієї причини учасники спільноти категорично виступають проти розлучення, яке завжди є трагедією та суперечить природі подружжя, як освяченого і тривалого зв’язку одного чоловіка та дружини.

Щоб витривати у вірності та зобов’язанням, які випливають з подружньої присяги, чоловіки та жінки отримують духовну підтримку та допомогу від Католицької Церкви, яка допомагає їм нерідко серед численних труднощів та перешкод відкритися на Христову благодать та виконати Божу волю у їхньому житті. Для цього виникають місцеві осередки Спільноти, які називаються «Вогнища Вірної Любові», де регулярно зустрічаються учасники, щоби спільно молитися, ділитися своїми переживаннями, зцілювати свої душевні рани, отримувати духовну і психологічну підтримку та досвідчувати Божу та братерську любов. Щоб показати красу та цінність вірного та нерозривного Таїнства Подружжя Спільнота Сихар організовує різноманітні акції та духовні реколекції, а також має свій сайт та видає інформаційний бюлетень та іншу духовну літературу.

Завдяки програмі семінарів «Нарешті жити – 12 кроків до повноти життя» тисячі людей отримало шанс змінити своє життя, зцілити або воскресити зруйнований шлюб та поглибити свої відносини з Христом. Діяльність Спільноти та її численні ініціативи отримали схвальне ставлення та благословіння багатьох єпископів, які розпізнали у цьому особливий дар Святого Духа та ефективний спосіб душпастирства подружжів, що переживають кризу або розлучення. Відповідаючи на заклик Святішого Отця Франциска – Сихар прагне бути «польовим шпиталем» (AL 291), де лікують рани, завдані від розлучення, щоби згідно з вченням Церкви допомагати учасникам зустрічей духовно зростати у на шляху християнського життя. Тому Спільнота Подружжів у Кризі Сихар – це Спільнота вірної Подружньої Любові, що вказує дорогу до святості.
Оголошення 10:00 Вівторок 0 152 Сьогодні у Львові презентують книгу про батьківщину Ісуса Христа У вівторок, 21 червня, у каплиці Розена відбудеться презентація одного з найповніших та найґрунтовніших українських видань присвячених культурі, історії, релігії та політичній ситуації Ізраїлю біблійних часів.  
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.