Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа зустрівся з представниками палестинської Комісії міжрелігійного діалогу
16:19 Середа 0 251
6-12-2017, 16:19

Папа зустрівся з представниками палестинської Комісії міжрелігійного діалогу

Перша передумова діалогу – взаємна пошана. На цьому наголосив Папа Франциск, зустрічаючись у середу, 6 грудня 2017 року, з делегацією палестинської Комісії міжрелігійного діалогу, яка цими днями перебуває у Ватикані на запрошення Папської Ради міжрелігійного діалогу для обговорення шляхів співпраці між двома інституціями.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Якщо для Католицької Церкви зводити мости діалогу зі спільнотами, особами та організаціями є причиною радості, то, без сумніву, особливу радість викликає можливість робити це з представниками релігійного й інтелектуального світу Палестини, – сказав Понтифік. – Свята Земля для нас, християн, – це виняткова земля діалогу між Богом і людством».

Вершиною цього діалогу, як зауважив Папа Франциск, стала розмова архангела Гавриїла з Пречистою Дівою в Назареті, про яку також згадано в Корані. А далі він тривав між Ісусом і Його народом, який репрезентував усе людство.

«Діалог встановлюється на всіх рівнях: зі собою самими, через призадуму й молитву, у родині, у громаді, між різними релігійними спільнотами, а також з громадянським суспільством. Його перша умова – взаємна пошана й намір зміцнювати цю пошану, щоб визнати за всіма людьми, хоч би де вони були, їхні права», – зауважив Святий Отець.

«З діалогу випливає краще взаємопізнання, більша пошана, співпраця задля досягнення спільного добра та злагоджена праця на користь нужденних, яка дасть їм необхідну підтримку», – додав Папа. Він побажав, щоб ці консультації «довели до створення простору щирого діалогу на користь усіх представників палестинського суспільства».

По темі:
8 найдавніших християнських храмів на світі
У грудні Папа молитиметься за людей похилого віку
Папа: Смиренно зносячи приниження, уподібнюємося Ісусові

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий