Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Зустріч сестер Київсько-Житомирської дієцезії з єпископом Віталієм Кривицьким
09:10 Середа 0 165
6-12-2017, 09:10

Зустріч сестер Київсько-Житомирської дієцезії з єпископом Віталієм Кривицьким

Як квіти різних кольорів і ґатунків роблять поле прекрасним і різнобарвним, так різні згромадження й ордени в дієцезії збагачують її своїми харизмами та дарами. А щоб зміцнитися до служіння, потрібно постійно формуватися й відновлюватися. Саме з такою метою 5 грудня 2017 року до Вищої духовної семінарії у Ворзелі приїхало понад 70 сестер з усієї дієцезії.
Як повідомляє сайт Київсько-Житомирської дієцезії, зустріч розпочалася з конференції бр. Блажея Суски OFMCap, який говорив про різні способи та можливості співпраці між єпископом і богопосвяченими особами. Щоб ця співпраця була плідна, треба почати з себе, зі свого серця, яке має бути близько Бога. «Коли Бог створив серце людини, Він прикрив його ребрами, які виконують захисну функцію. Але створюючи іншу людину, Бог виймає ребро, відкриваючи доступ до серця, щоб воно було незахищене, відкрите. Відкрите до ран, відкрите до болю, відкрите до іншої людини. Коли Бог відкриває серце, ми стаємо здатними любити». І здатності любити нам треба вчитися щодня.

Наступним, дуже приємним і теплим пунктом програми, стала зустріч сестер із єпископом Віталієм Кривицьким. Єпископ хотів почути запитання та очікування сестер, яких попрохав бути «матерями» там, де Господь їх поставив – у тій парафії, де служать, у спільноті, серед людей, до яких посилає їх Провидіння. Майже дві години спілкування пролетіли непомітно.

Кульмінацією та центром дня стала Меса. У проповіді єпископ Віталій говорив про прагнення миру, про те, як ми можемо будувати мир на своїх місцях. У світі, де панує неспокій, важливо прагнути творити єдність, співпрацювати для добра.   

Зустріч продовжив приємний спільний обід, а несподівана поява святого Миколая та його помічників стала чудовим сюрпризом для усіх зібраних. Миколай традиційно запитував, чи всі були слухняні. Упевнившись, що неслухів не було, Миколай обдарував єпископа, священиків і сестер солодкими пакунками.

Після цієї теплої, родинної зустрічі усі учасники повернулися додому з новими силами, щоб і надалі плекати єдність і нести любов.

Нагадуємо, що нещодавно у Ворзелі відбулися щорічні дієцезіальні реколекції для священиків Київсько-Житомирської дієцезії та зустріч настоятелів парафій із єпископом Віталієм Кривицьким.

По темі:
Завершення реколекцій і зустріч настоятелів парафій з єпископом
З’їзд міністрантів Київсько-Житомирської дієцезії
Слуга добрий і вірний

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
17:40 Вівторок 0 19 300 сиріт з Донбасу пройдуть реабілітацію в Картапатах та на Житомирщині З 1 грудня по 31 березня 2018 року триватиме програма навчання та реабілітації сиріт із Донецької та Луганської областей. Це проект релігійної місії «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в рамках акції «Папа для України» із бюджетом понад 250 тисяч євро. Програма триватиме 180 днів (6  змін), кожен заїзд розрахований на 50 дітей початкових класів віком від 6 до 10 років. Діти матимуть можливість відпочивати і навчатись протягом місяця в Карпатах у селищі Яблуниця Івано-Франківської області та на Житомирщині в селищі Зарічани на базах відпочинку «Карітас-Спес».
Новини з України 22:10 Понеділок 0 123 Музично-літургійний вікенд: підсумки 8–9 грудня в Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського тривав музично-літургійний вікенд, який мав стати відбірковим етапом для майбутніх слухачів нової програми – заочних музично-літургійних студій. КМЦ запитав учасників про враження від заходу.