Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Папа Франциск прибув до М’янми
13:50 Понеділок 0 105
27-11-2017, 13:50

Папа Франциск прибув до М’янми

Випередивши на кілька хвилин запланований графік, 27 листопада 2017 р.. о 13:22 місцевого (8:52 – київського часу) спецрейс італійської авіакомпанії «Alitalia» зі Святішим Отцем та його супроводом на борту приземлився в міжнародному аеропорту Янґону – найбільшого міста та колишньої столиці М’янми. Розпочалася 21-ша Апостольська подорож Папи Франциска, а М’янма – це тридцята країна, яку він відвідує за час свого понтифікату.

Понтифіка зустріли Апостольський Нунцій та представник президента, місцеві єпископи та коло сотні дітей в національних костюмах. Програмою зустрічі передбачався лише прохід через почесну варту, а офіційна церемонія привітання відбудеться наступного дня в столиці Найп’їдо.
З аеропорту Папа від’їхав до архиєпископської резиденції в Янґоні, яка стане його місцем проживання в цій країні. Зазначимо, що зазвичай резиденцією Понтифіка під час відвідин різних країн стає місцева нунціатура. Але повноцінні двосторонні стосунки між Святим Престолом та Республікою Союзу М’янми були встановлені щойно 4 травня ц.р., й ще триває процес створенні відповідної інфраструктури.
Перший день перебування Папи у М’янмі призначений на відпочинок та пристосування до місцевого часового поясу. Святіший Отець відслужить в каплиці архиєпископської резиденції приватну Святу Месу.
Гасло Апостольських відвідин М’янми звучить «Любов і мир», а логотип, стилізований у формі серця, символізує взаємопошану між християнами й буддистами. Кольори стрічок, якими зображене серце – це кольори прапорів М’янми і Ватикану, а вміщена в логотипі карта країни зображена в кольорах веселки, що символізує багатонаціональність, натомість Святіший Отець з голубкою в руках вказує на те, що він є посланцем миру.

Джерело: Радіо Ватикану

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:03 Четвер 0 123 Адвентові традиції Римсько-Католицької Церкви у Святій Землі У Святій Землі відбулися традиційні заходи, пов’язані з початком Адвенту – часу підготовки до Різдва в літургійній традиції Римсько-Католицької Церкви. Ці заходи відбуваються за участі настоятеля Кустодії Святої Землі, францисканської провінції в регіоні, й цього року збігаються зі святкуваннями 800-річчя служіння братів менших на цих теренах.