Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Папа Франциск написав листа сестрам бенедиктинкам у Житомирі
12:53 Середа 0 882
29-11-2017, 12:53

Папа Франциск написав листа сестрам бенедиктинкам у Житомирі

28 листопада 2018 року Апостольський Нунцій Клаудіо Ґуджеротті, прямуючи на зустріч з єпископатом України, завітав в житомирську обитель сестер Бенедиктинок, щоб особисто вручити лист написаний Папою Франциском для сестер. 
Перед тим, 9 вересня Апостольський Нунцій вперше відвідав Абатство, де відправив Святу Месу і залишився на теплу зустріч знайомства зі спільнотою при вечері. Тим самим засвідчив сестрам близькість Святого Отця та уділив Папського благословення.

( Фото з L’Osservatore Romano)
Так, як незадовго мала відбутися зустріч архієпископа Клаудіо Ґуджеротті з Папою, монахині передали сплетений їхніми руками розарій на знак своєї вдячності та запевнення в неустанній молитві в намірах Папи Римського Франциска. Апостольський Нунцій запропонував ще додати Папі листа. Як розповів Нунцій, Святий Отець прийняв і мило дивився на маленький подарунок монахинь, відклавши його потім на свій письмовий стіл. Перед самим від’їздом свого Посланця, Понтифік несподівано вручив свою відповідь для бенедиктинок.
с. Клара Свідерська OSB

Джерело - Київсько-Житомирська дієцезія

По темі:
Облучини сестри Луції в абатстві сестер бенедиктинок
100 років Згромадженню Сестер Бенедиктинок Місіонерок
Учитися слухати як Марія

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
17:40 Вівторок 0 19 300 сиріт з Донбасу пройдуть реабілітацію в Картапатах та на Житомирщині З 1 грудня по 31 березня 2018 року триватиме програма навчання та реабілітації сиріт із Донецької та Луганської областей. Це проект релігійної місії «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в рамках акції «Папа для України» із бюджетом понад 250 тисяч євро. Програма триватиме 180 днів (6  змін), кожен заїзд розрахований на 50 дітей початкових класів віком від 6 до 10 років. Діти матимуть можливість відпочивати і навчатись протягом місяця в Карпатах у селищі Яблуниця Івано-Франківської області та на Житомирщині в селищі Зарічани на базах відпочинку «Карітас-Спес».
Новини з України 22:10 Понеділок 0 123 Музично-літургійний вікенд: підсумки 8–9 грудня в Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського тривав музично-літургійний вікенд, який мав стати відбірковим етапом для майбутніх слухачів нової програми – заочних музично-літургійних студій. КМЦ запитав учасників про враження від заходу.