Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа: У спокусу вводить сатана, а не Небесний Отець
13:48 П'ятниця 0 82
8-12-2017, 13:48

Папа: У спокусу вводить сатана, а не Небесний Отець

Коли молимося «Отче наш», слова про Бога, Який вводить у спокусу, – це свідчення «недоброго перекладу». Згадавши новий французький переклад Господньої молитви, де сказано: «Не дай мені впасти у спокусу», – таку думку висловив Папа Франциск під час розмови з падуанським священиком о. Марко Поццою.
Радіо Ватикану нагадує, що йдеться про цикл телепередач «Отче наш», які виходять в ефір на телеканалі італійської Конференції єпископів «Tv2000». Її веде молодий в’язничний капелан, а завдяки співпраці з Секретаріатом із питань комунікації Святого Престолу кожен випуск розпочинається короткою розмовою зі Святим Отцем. Остання передача вийшла в ефір 6 грудня.

Роздумуючи про Господню молитву, Папа підкреслив, що «це я падаю, а не Він мене штовхає в спокусу, аби подивитися, як я впав. Батько так не поводиться, батько відразу допомагає встати». «Той, хто вводить тебе у спокусу, – це сатана, це його справа», – наголошує Святий Отець.

По темі:
Папа: Бог чекає також і на тих, які не чинять Його волю
Папа: Головною дійовою історії є жебрак
Папа: Прощати здатен лише той, хто був прощений

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 13:10 Понеділок 0 50 Завершальна Меса Папи Франциска в Перу Ісус покликав Своїх учнів переживати в сьогоденні те, що має присмак вічності – любов до Бога і до ближнього. Про це нагадав Папа Франциск під час Меси, яку він увечері 21 січня 2018 року очолив на аеродромі «Las Palmas» у Лімі, столиці Перу. Ця остання подія його 22-ї Апостольської подорожі зібрала 1 млн 300 тисяч вірних.