Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » У грудні Папа молитиметься за людей похилого віку
08:01 Середа 0 44
6-12-2017, 08:01

У грудні Папа молитиметься за людей похилого віку

Папа Франциск оприлюднив свої молитовні наміри на грудень – за людей похилого віку. Як уже кілька місяців поспіль, він зробив це у відеоповідомленні.
«Народ, який не дбає про своїх бабусь і дідусів, який не ставиться до них добре, не має майбутнього», – розповів Папа у відео. Він додав, що старші люди наділені життєвою мудрістю й мають велику відповідальність – передавати свій досвід, історію родини та спільноти, історію всього людства. Тож потрібно повсякчас пам'ятати про них, щоб їхня мудрість допомагала виховувати нові покоління.

Заклик піклуватися про людей похилого віку й поважати їх важливий для всього понтифікату Папи Франциска, нагадує News.va. Минулого року він влаштував зустріч, щоб відзначити італійський День дідусів і бабусь, а 2015 року присвятив старшим людям дві загальні аудієнції, під час яких нагадав, що поважний вік має свою гідність і місію – це справжнє покликання від Господа.

По темі:
Відпочинково-молитовна зустріч у Брюховичах
Папа: Кожен із нас, попри слабкості, є божим скарбом
Папа: Зробімо все для того, аби не боятися дивитися дітям у вічі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 09:25 Неділя 0 58 Папа: Покликання – це забути про себе, щоб віддатися Божій любові У суботу, 9 грудня 2017 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції черниць зі Згромадження Місіонерок Пресвятого Ісусового Серця, особлива харизма яких – служіння мігрантам, сиротам і вбогим. Зустріч була приурочена до 100-річчя відходу до вічності засновниці Згромадження, святої Франчески Саверіо Кабріні, яка упокоїлася в Бозі 17 грудня 2017 р. в Чикаго (США).