Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Свято Чудотворного Медальйона в Києві
09:01 Вівторок 0 84
28-11-2017, 09:01

Свято Чудотворного Медальйона в Києві

Як і щороку, Вікентійська родина відсвяткувала свято Чудотворного Медальйона. Це особливе свято для Вікентійської родини, зокрема для Отців Місіонерів, для Марійних сестер Чудотворного Медальйона та для всіх, хто вшановує Непорочну Діву Марію.
У суботу, 25 листопада, свято розпочалося з Адорації Пресвятих Дарів. Присутні подякували Ісусові за всі отримані дари й перепросили за свої слабкості та занедбання. Очолив урочисту Службу Божу отець Пшемислав Новаковський СМ, з яким співслужили Отці Місіонери святого Вікентія де Поля, отці-домініканці, отець-паулін і священики з Вищої духовної семінарії Найсвятішого Серця Ісуса у Ворзелі.


Під час проповіді отець Пшемислав з великим натхненням розповів історію об’явлення Пресвятої Діви Марії сестрі Катерині Лабуре, яка на той час була в новіціаті. Свята Катерина Лабуре була простою сільською дівчиною, але мала велике прагнення зустрітися з Богородицею – навіть після смерті своєї мами присвятила себе Матері Небесній. Попри суворі правила монастиря, а це було Згромадження Дочок Милосердя, не побоялася посеред ночі піти в каплицю, де на неї чекала Діва Марія. Отець наголосив на тому, що в усіх об’явленнях Діва Марія перебувала на якійсь відстані від людей – і лише під час об’явлення святій Катерині дозволила підійти й навіть покласти руки на Її коліна.
Загалом Діва Марія об’являлася святій Катерині Лабуре тричі. Під час другого об’явлення Вона показала Чудотворний Медальйон і попросила цю молоду сестру, щоб за цим зразком виготовили медальйони. Чудотворний Медальйон – наш «талісман» і сьогодні; але не в тому сенсі, як цей світ звик сприймати різні талісмани й амулети. Саме через Чудотворний Медальйон Діва Марія хоче бути якнайближче до нас.


На закінчення проповіді отець Пшемислав заохотив усіх, хто ще не має медальйона й не належить до Асоціації Чудотворного Медальйона, отримати його та приєднатися до Асоціації, адже в цьому нема нічого складного – щодня молитися словами: «О Маріє, без гріха первородного зачата, молися за нас, що до Тебе прибігаємо!» – і носити його з вірою.
Завершилося святкування смачним частуванням від Марійних сестер і приємним спілкуванням.


Катерина Василенко для КМЦ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
17:40 Вівторок 0 19 300 сиріт з Донбасу пройдуть реабілітацію в Картапатах та на Житомирщині З 1 грудня по 31 березня 2018 року триватиме програма навчання та реабілітації сиріт із Донецької та Луганської областей. Це проект релігійної місії «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в рамках акції «Папа для України» із бюджетом понад 250 тисяч євро. Програма триватиме 180 днів (6  змін), кожен заїзд розрахований на 50 дітей початкових класів віком від 6 до 10 років. Діти матимуть можливість відпочивати і навчатись протягом місяця в Карпатах у селищі Яблуниця Івано-Франківської області та на Житомирщині в селищі Зарічани на базах відпочинку «Карітас-Спес».
Новини з України 22:10 Понеділок 0 123 Музично-літургійний вікенд: підсумки 8–9 грудня в Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського тривав музично-літургійний вікенд, який мав стати відбірковим етапом для майбутніх слухачів нової програми – заочних музично-літургійних студій. КМЦ запитав учасників про враження від заходу.