Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Воскресіння Господнє в харківській катедрі
15:46 Понеділок 0 660
2-04-2018, 15:46

Воскресіння Господнє в харківській катедрі

Богослужіння Пасхальної Вігілії у харківській базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії 31 березня 2018 року очолив єпископ Станіслав Широкорадюк OFM.


Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

Серед гостей були екзарх Харківський Української Греко-Католицької Церкви владика Василій Тучапець і єпископ Харківський і Богодухівський Української Православної Церкви Київського патріархату владика Митрофан Бутинський. Після богослужіння відбулась резурекційна процесія навколо храму.

Наступного дня урочисту центральну Пасхальну Месу в Харківській катедрі теж відслужив єпископ Станіслав Широкорадюк. У богослужінні взяли участь перший післявоєнний настоятель храму о. Юрій Зімінський MIC та нинішній о. Григорій Семенков. Присутні були архієпископ Харківський і Полтавський Української Автокефальної Православної Церкви Ігор Ісіченко та екзарх Харківський УГКЦ владика Василій Тучапець, які привітали вірян із Великоднем.

За темою:
Воскресіння Христове у бердичівському санктуарії
Урочистість Христового Воскресіння у Житомирі
Воскресіння Христове у львівській Митрополичій базиліці

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:45 Вівторок 0 42 Звільнення решти бранців Кремля та їх ресоціалізація: громадськість готує план дій Релігійні і громадські діячі, а також представники влади та міжнародних організацій, обговорили подальшу співпрацю у звільненні українських громадян, полонених та ув’язнених унаслідок російської агресії, та повернення їх до суспільного життя.