Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Хресна Дорога католиків обох обрядів вулицями Одеси
14:02 Середа 0 975
28-03-2018, 14:02

Хресна Дорога католиків обох обрядів вулицями Одеси

Понад чотири сотні вірних Української Греко-Католицької й Римсько-Католицької Церкви, представники чернецтва, студенти, ліцеїсти Військово-морського ліцею, молодь, діти, учасники й ветерани АТО та волонтери пройшли вулицями Одеси з розп'яттям і молитовними розважаннями минулої суботи, 24 березня 2018 року. 
Про це повідомляє сайт «Костели і каплиці України».

Молитовну ходу очолили екзарх Одеського й адміністратор Кримського екзархатів УГКЦ єпископ Михаїл Бубній і єпископ Одесько-Сімферопольської дієцезії Броніслав Бернацький, а пройшла вона від греко-католицького кафедрального храму апостола Андрія Первозванного до кафедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці й далі до храму апостола Петра.

14 стацій дали можливість пройти разом з Ісусом Христом його Хресну Дорогу, примиритися з Богом і ближніми, побороти свої немочі, навчитися стриманості.

За словами єпископа Михаїла Бубнія, крокуючи вулицями Одеси, учасники Хресної Дороги молилися за всю Україну, за її воскресіння, за мир і спокій, за мешканців міста, яких зустрічали на шляху, і свідчили про віру й перемогу Спасителя.

Говорячи про хрест, владика Броніслав Бернацький зауважив, що це не прикраса, а знаряддя страстей, на якому страждав Син Божий Ісус Христос. Це завдяки Йому хрест став символом завіту між Богом і людьми, знаком любові Бога до людства.

За темою:
Центральна урочистість Ювілейного Фатімського Року в Одесько-Сімферопольській дієцезії
В одеському соборі Успіння Пресвятої Діви Марії молилися за єдність християн
Богопосвячені особи Одеського деканату зустрілися в Одесі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:47 Субота 0 49 Адвентові реколекції в парафії святого Антонія у Львові Від 9 до 11 грудня в парафії святого Антонія пройшли адвентові реколекції. Реколекційні науки виголосив о. Микола Орач OFM Conv, настоятель парафії святого Йосифа в Кременчуці. Темою реколекційних розважань була молитва, без якої віруючій людині важко уявити своє життя.