Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Діти парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові-Сокільниках вшанували Фатімську Богородицю молитвою та квітами, зробленими власноруч
11:56 Середа 0 303
18-10-2017, 11:56

Діти парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові-Сокільниках вшанували Фатімську Богородицю молитвою та квітами, зробленими власноруч

У парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові-Сокільниках триває перегринація фігурки Матері Божої Фатімської. З цієї нагоди був влаштований майстер-клас із виготовлення троянд для Богородиці, поєднаний із молитвою.
Як виготовляти троянди і зростати у послуху Богові та батькам, через катехизу, поєднану з майстер-класом, діток навчав настоятель парафії о. Ґжеґож Драус.
- У нашій парафії св. Йоана Павла ІІ відбулося також спеціальне богослужіння для дітей. Діти вчилися шанувати своїх батьків і через це могли зрозуміти сенс розарієвої молитви. Адже Розарій - це відання хвали, шани нашій Небесній Матері. Діти робили з паперу й кидали пелюстки троянд, навчаючись водночас молитви на вервиці. Ми переконані, що глибока пошана до Марії, яка є на цих землях, перейде також і до наступних поколінь, - зазначив о. Ґжеґож.

Також діти долучилися до написання копії образу Діви Марії Милостивої з Митрополичої Базиліки, яку саме малює в каплиці художник із Польщі Олександр Марковський.
Джерело - Львівська архідієцезія

По темі:
Посвячення та вмурування наріжного каменя для храму Матері Божої Фатімської у Зимній Воді. Відеорепортаж
Урочисте завершення Фатімського року в РКЦ в Україні
Фігурка Фатімської Богородиці прибула до Митрополичої базиліки

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:46 П'ятниця 0 176 Духовні воїни ХСП готуються до служіння 7 жовтня 2018 року, під час Меси в парафії Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви, єпископ Віталій Кривицький поблагословив на служіння понад двадцятьох молитовників-заступників. Більшість із них – служителі спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната» та члени ядра Молитовного щита Християнської служби порятунку.