Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
15:33 Середа 0 151
19-09-2018, 15:33

Храмове свято в Полтаві

15 вересня 2018 року парафія Воздвиження Хреста Господнього відзначала храмове свято, на яке приїхали гості з Миргорода та Харкова. 
Урочисту Літургію очолив отець Маріуш Возняк ОР. У проповіді він звернув увагу на велику силу хреста, що підтримує християнина на шляху до Бога. Знак хреста, яким ми осіняємо себе під час особистої молитви чи Літургії, яким благословляємо їжу, допомагає нам усвідомити істину, приховану в Посланні святого Павла до галатів: «Живу вже не я, а живе Христос у мені» (Гал 2, 20).


Варто замислитися про те, що нам заважає жити в такій єдності з Христом. Це егоїзм та марнота. Отець Маріуш коротко описав ілюзії життя, які спираються на ці «цінності», і наголосив, що тільки хрест – та реальність, яка спроможна зцілити нас і дати спасіння.


Хрест має дві поперечини – вертикальну й горизонтальну. Вертикальна поперечина хреста Господнього з’єднує небо із землею, а горизонтальна нагадує розпростерті руки Христа, які з висоти хреста обіймають нас і притягують до Нього. На перетині двох балок хреста є Серце Ісуса, яке невпинно б’ється й обдаровує нас вічним життям.


Після Меси були освячені нові сходи до храму. Потім парафіяни запросили усіх на частування, а для дітей влаштували квест.


Світлини – с. Роза Шмідтляйн SJE, о. Маріуш Возняк ОР
Текст – Харківсько-Запорізька дієцезія

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:46 П'ятниця 0 176 Духовні воїни ХСП готуються до служіння 7 жовтня 2018 року, під час Меси в парафії Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви, єпископ Віталій Кривицький поблагословив на служіння понад двадцятьох молитовників-заступників. Більшість із них – служителі спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната» та члени ядра Молитовного щита Християнської служби порятунку.