Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Синод єпископів на служінні Божому людові
16:27 Середа 0 85
19-09-2018, 16:27

Синод єпископів на служінні Божому людові

За два тижні до Синоду єпископів, присвяченого молоді, у Ватикані оприлюднено Апостольську конституцію «Episcopalis communio» про структуру синоду.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Нова Апостольська конституція передбачає передсинодні консультації та можливість проведення інших вселенських синодальних засідань, крім дотеперішніх звичайних, надзвичайних (якщо цього вимагають невідкладні ситуації) та особливих (для конкретних географічних регіонів).

Понтифік може скликати на синод єпископів також інших осіб, які не піднесені до єпископської гідності, у кожному окремому випадку визначаючи їхню роль. Він також може постановити, щоб синодальні засідання відбувалися кількома етапами, віддаленими в часі одні від одних.

Нова Апостольська конституція говорить про роль Генерального секретаріату й Ради єпископів, а також про три етапи проведення синодів.

Папа Франциск висловив сподівання, що діяльність синодів «сприятиме відновленню єдності між усіма християнами згідно з Господньою волею».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:43 Середа 0 95 «Мудрість часу»: Папа прагне підкреслити зв’язок поколінь під час Синоду про молодь «Мудрість часу» – так називається глобальний проект, покликаний сприяти оновленню союзу між поколіннями. Це також назва книжки, у якій зібрані життєві історії з коментарями Папи Франциска. Нарешті, це гасло, під яким у вівторок, 23 жовтня 2018 року, з нагоди Загальної асамблеї Синоду єпископів, у Папському інституті «Augustinianum» у Римі відбудеться зустріч Його Святості з молоддю та літніми людьми.