Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа до молоді: Необхідний виразніший голос жінок як у Церкві, так і в суспільному середовищі
14:38 Середа 0 632
29-08-2018, 14:38

Папа до молоді: Необхідний виразніший голос жінок як у Церкві, так і в суспільному середовищі

Папа надіслав привітання учасниками 38-го молодіжного наметового табору, який від 21 до 25 серпня 2018 відбувався в санктуарії святого Ґабріеля від Скорботної Богоматері, що в центральній Італії.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Роздуми про становище жінки

Сотні юнаків і дівчат із усієї Італії зібралися на це піше паломництво, щоб провести час у молитві й роздумах. Табір відбувся під гаслом «Жінка: священна чи невільниця?» і був присвячений роздумам про становище жінки в контексті підготовки до наступного Всесвітнього дня молоді, проте зосередився також на темі цьогорічного святкування на місцевому рівні – «Не бійся, Маріє, Ти бо знайшла ласку в Бога».

Месу з нагоди завершення табору 25 серпня очолив кардинал Тарчізіо Бертоне, вислужений Державний секретар, який зачитав послання від Папи Франциска.

Піднесене покликання жінки

«Як же прекрасно, що протягом цих днів так багато людей зібралося, щоб роздумувати про піднесене покликання жінки, співробітниці Бога в народжуванні нового життя, і про її незамінну роль у сім'ї й незамінний внесок у суспільство, зокрема в піклування про іншого, про слабкого та беззахисного», – написав Його Святість. Він побажав, аби «розширювався простір для присутності й діяльності жінок, як у церковному середовищі, так і в суспільному та професійному, щоб вони могли в повноті виявити дарування ніжності та лагідності, якими багата жіноча душа».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 17:20 Вівторок 0 95 Папа до католицьких журналістів: Потрібні медіа, що будують мости й захищають життя Глава Католицької Церкви написав послання учасникам Конференції Католицьких Медіа в США, заохочуючи використати досвід, набутий у контексті пандемії та старатися дивитися на світ очима Святого Духа, погляд якого допомагає долати недуги расизму, несправедливості та байдужості.