Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 330 років храму у Клячанові на Закарпатті
17:38 Четвер 0 841
30-08-2018, 17:38

330 років храму у Клячанові на Закарпатті

У 330-річчя парафіяльного храму віряни Клячанова щиро дякували Небесному Отцю й усім, хто причетний до історії побудови й відновлення храму, до переховування ключів і турбот про його існування, особливо священникам, які будь-коли служили тут, і черницям, які працювали з дітьми й готували їх до таїнств.
Як повідомляє сайт Мукачівської дієцезії, під час урочистої Служби Божої з нагоди Успіння Діви Марії єпископ Антал Майнек вділив Таїнство Миропомазання. 


Парафіяни, дякуючи Господу за прекрасну Покровительку, яка неустанно берегла й береже їхній храм, за небесну Матір Діву Марію, раділи, що мають таку чудову святиню, мудрих священників, дбайливих сестер.


Вони запрошують у гості та просять у Бога, щоб Він винагородив усіх, хто прийшов на 330-й День народження храму, а Діва Марія тримала під Своїм покровом.

Новини з України 18:02 Понеділок 0 177 Стaрoдaвнiй мoнaстир нa Львiвщинi пeрeoблaштyють пiд чoтири дитячi бyдинки У Рaвa-Рyськiй нa Львiвщинi зa пiдтримки Єврoпeйськoгo Сoюзy збyдyють низкy дитячих бyдинкiв сiмeйнoгo типy (ДБСT) i Цeнтр дiaлoгy yкрaїнськo-пoльськoї кyльтyри. Прo цe пoвiдoмляє прeсслyжбa Львiвськoї OДA
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.