Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День із Богом дітей із парафії святого Миколая в Кам’янському
11:45 Четвер 0 1 014
30-08-2018, 11:45

День із Богом дітей із парафії святого Миколая в Кам’янському

Літо добігає до кінця, незабаром розпочнеться новий навчальний рік. На завершення канікул, 28 серпня, для дітей із парафії святого Миколая в Кам’янському влаштували день із Богом – на чистому свіжому повітрі, серед прекрасного краєвиду, далеко за містом на березі Дніпра.
Розпочався день із катехитичної розмови про Давида, його покликання й помазання на царя Ізраїлю, про те, як він переміг страшного супротивника Голіафа. Хтось уперше чув ці історії, а хтось пригадував те, що раніше чув на катехизах.

Далі настала творча частина дня з Богом. Діти у двох групах підготували й показали сценки про події з життя царя Давида. Дитяча фантазія й підхід до імпровізації вразили дорослих керівників.


У вільний час хтось пішов грати в бадмінтон, а хтось допомагав братам Адамові й Леоніду збирати хмиз і копати ямку під вогнище для обіду.


Поки обід готувався, дітлахи змагалися в естафетах, вчилися працювати в парах, підтримувати одне одного і дбати про інших. Набігавшись, усі зголодніли, тож смачний польовий суп їли з апетитом, ще й добавки просили.

А далі дітей чекала несподіванка – прогулянка надувним човном по затоці. На жаль, човен був лише один, а дітей – 21, та й дорослі були не проти поплавати. Тому довелося вчитися ще й терпіння, бо чекати своєї черги було не так легко.


Задоволені та щасливі діти дорогою додому не раз питали: «А коли ми поїдемо наступного разу?»
Новини з України 09:00 Субота 0 568 Пограбовано парафіяльний дім на Миколаївщині Отець Григорій, священик родом з Польщі, майже 6 років служить в Одесько-Сімферопольській дієцезії. На даний момент він є настоятелем у парафії Божого милосердя в Баштанці, Миколаївської області. На початку січня священик з причин здоров’я несподівано потрапив до лікарні, де його чекала операція. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.