Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Наступна Всесвітня зустріч сімей відбудеться в Римі
17:31 Понеділок 0 356
27-08-2018, 17:31

Наступна Всесвітня зустріч сімей відбудеться в Римі

Наприкінці Меси з нагоди завершення ІХ Всесвітньої зустрічі сімей кардинал Кевін Фаррелл оголосив, що, за постановою Папи Франциска, наступна така зустріч «відбудеться в Римі 2021 року, у 5-ту річницю "Amoris Laetitia"».
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Промовляючи наприкінці Меси, яку Папа очолив з нагоди завершення ІХ Всесвітньої зустрічі сімей, кардинал Фарелл коротко підсумував кількаденні роздуми про «чудовий дар подружжя та сім’ї», складаючи за нього подяку Богові. За його словами, сім’ї, які брали участь у зустрічі, повернуться додому з іще більшим усвідомленням свого покликання в Церкві.

Кардинал попросив Папу поблагословити присутні сім’ї та від їхнього імені запевнив, що вони молитимуться за Його Святість.

Це була остання прилюдна зустріч у рамах 24-ї Апостольської подорожі, тож Папа Франциск також звернувся з прощальними словами. Він подякував усім, хто доклався до організації цього візиту та ІХ Всесвітньої зустрічі сімей, зарезервувавши особливе «дякую» для тих, хто супроводжував заходи в Ірландії молитвою. Адже, на думку Його Святості, ця зустріч завдячує успіхом насамперед молитвам.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий