Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Сплав для міністрантів Дністровським каньйоном
16:10 Четвер 0 1 032
30-08-2018, 16:10

Сплав для міністрантів Дністровським каньйоном

З 21 до 24 серпня відбулося перше міністрансько-францисканське паломництво річкою Дністер. У ньому взяли участь по троє міністрантів із Баранівки й Полонного та двоє отців францисканців, Кирило Тополевський OFM і Ростислав Печенюк OFM.
Паломники вирушили від Полонного до Гусятина, де мали смачну вечерю і нічліг, за які подяка настоятелю парафії отцеві Михайлу Багінському OFM. Наступного дня вони вирушили до села Незвисько Івано-Франківської області, де й розпочався сплав. Перший день, коли пропливли найбільше, був дуже важкий. А загалом подорож розтяглася на 80 км.


Як і кожного наступного дня, увечері всі разом розбивали табір і готували їжу. Ранок починався Месою, а після сніданку паломники вирушали далі.

Дорогою виникла ідея вилізти на пагорб, і після сорокахвилиного підйому учасники мандрівки змогли милуватися красою каньону з висоти, напилися води з джерела й дослідили місцеву печеру. Отець Ростислав тим часом ловив рибу. Увечері ж усі знову разом збирали дрова, ставили намети й готувалися до сну.

Останнього дня паломники прокинулися пізно, виспані, збудували вівтар для Меси та співали. Це виявився найлегший день мандрівки: пропливли найменшу відстань до міста Заліщики. Востаннє переночувавши на березі річки, паломники поїхали до православного монастиря, звідки відкривався чудовий краєвид на саме місто та Дністровський каньон.


Подяка отцям за організацію сплаву, повчальні проповіді, настанови, підтримку. Нехай це буде не остання така подорож на байдарках!

Царюй нам, Христе!

Корженевський Артур, Орден Братів Менших в Україні
Новини з України 18:02 Понеділок 0 177 Стaрoдaвнiй мoнaстир нa Львiвщинi пeрeoблaштyють пiд чoтири дитячi бyдинки У Рaвa-Рyськiй нa Львiвщинi зa пiдтримки Єврoпeйськoгo Сoюзy збyдyють низкy дитячих бyдинкiв сiмeйнoгo типy (ДБСT) i Цeнтр дiaлoгy yкрaїнськo-пoльськoї кyльтyри. Прo цe пoвiдoмляє прeсслyжбa Львiвськoї OДA
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.