Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Послання Папи Франциска до Синоду Вальдійських і Методистських Церков
13:15 Четвер 0 847
30-08-2018, 13:15

Послання Папи Франциска до Синоду Вальдійських і Методистських Церков

У посланні до щорічного синоду Синоду Вальдійських і Методистських Церков Італії, що триває на півночі Італії від 26 до 31 серпня, Папа Франциск закликає спільно служити сучасній людині, захищати найслабших і ставати будівниками миру.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Служити людині та будувати мир

«Ми покликані віддати всі сили для звіщення Христа, яке буде вірогідне тільки тоді, коли засвідчимо його життям і проживемо в милосердній любові, особливо до тих, хто, немов Лазар, сьогодні стукає в наші двері... Служачи людині сьогодення, захищаючи гідність найслабших і сприяючи справедливості й миру, ми разом стаємо будівниками того миру, який Христос звістив під час Пасхи і який залишив нам у спадок», – наголошує Його Святість. Він висловлює «братерську близькість Католицької Церкви» і запевняє молитви, «дякуючи, насамперед, Господові за дар віри в Нього і за взаєморозуміння, яке зростає між нами».

На шляху до повного сопричастя

«Молячись за вас, – пише Папа, – я уявляю, що молюся разом із вами і разом із вами прошу в Бога, нашого Отця, щоб усі християни з чесністю серця могли прямувати до повного сопричастя. Тільки так, даючи конкретну відповідь на заклик Господа, "щоб усі були одно" (Йн 17, 21), ми зможемо якнайкраще звіщати Євангеліє».

«Я з радістю говорю вам, дорогі брати і сестри: мир вам!» – завершує він послання, прикликаючи на всіх Господнє благословення.

Теми Синоду

Щорічний Синод Вальдійських та Методистських Церков Італії триватиме до 31 серпня. Серед тем, які обговорюватимуть його сто вісімдесят учасників, – роль Церкви в суспільному житті й у житті громади, дияконія у служінні та проповідуванні, міграція й гостинність, екуменізм. Перед учасниками Синоду виступив католицький єпископ Мауріціо Мальвестіті, ординарій Лоді, якого супроводжував отець Крістіано Беттеґа, що очолює Національне бюро з питань екуменізму й міжрелігійного діалогу Єпископської конференції Італії.
Новини з Ватикану 09:02 Понеділок 0 124 Неділя з Папою: молитва за безпритульних і сім’ї в скруті та заклик до журналістів Під час недільної «віртуальної» зустрічі з вірними Святіший Отець скерував думку вірних до трагедії безпритульних, які помирають від переохолодження, заохотив приєднатися до молитви за єдність християн і закликав журналістів свідчити правду.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.