Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Святий між нами: впровадження реліквій святого Йоана Павла ІІ до базиліки у П'єве (Італія)
17:36 П'ятниця 0 407
24-08-2018, 17:36

Святий між нами: впровадження реліквій святого Йоана Павла ІІ до базиліки у П'єве (Італія)

У 30-ту річницю апостольського візиту Папи Йоана Павла ІІ до дієцезії Реджіо-Емілія-Ґвасталла, у неділю, 19 серпня 2018 року, у базиліці П'єве архієпископ Мечислав Мокшицький урочисто передав вірним спільноти Пресвятої Діви Марії у Ґвасталлі реліквії святого Йоана Павла II.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

На початку Меси архієпископ урочисто передав реліквію – шматочок тканини з кров'ю святого Папи, вставлений у невелику металеву конструкцію, – в руки монсеньйора Франческо Марміролі, настоятеля спільноти.

Реліквії будуть вшановані в різних церквах місцевої пастирської спільноти. Найближчими днями їх виставлятимуть у храмах святого Мартина, святого Якова, святого Роха, Таліята, а також в соборі Ґвасталли. Потім, від жовтня, вони перебуватимуть у стародавній базиліці П'єве, біля розп'яття, поруч із вівтарем.

В урочистості взяло участь багато вірних, у перших рядах були представники місцевої влади та військових на чолі з радником комуни Вінченцо Яфрате. Свято відбулося рівно через тридцять років після візиту понтифіка до Реджіо-Емілія, а також у сорокаріччя обрання Кароля Войтили на папський престол.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий