Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво Місіонерів Облатів до санктуарію реліквій дерева Святого Хреста
17:58 Середа 0 306
11-04-2018, 17:58

Паломництво Місіонерів Облатів до санктуарію реліквій дерева Святого Хреста

10 квітня розпочалося паломництво Місіонерів Облатів МН з Делегатури в Україні та Росії до санктуарію реліквій дерева Святого Хреста (Польща). Прибули всі облати – священики, брати й семінаристи – які служать в Україні та Росії.
Цього року Польська Провінція Згромадження Місіонерів Облатів відзначає рік Святого Хреста, саме тому всі облати з Провінції, до якої належить також Делегатура в Україні й Росії, були запрошені відвідати санктуарій і вшанувати цінні для кожного християнина реліквії.У санктуарії облати перебуватимуть кілька днів. Це буде час спільної молитви перед реліквіям Святого Хреста, слухання Божого Слова й розмови на різні теми, які стосуються служіння облатів в Україні та Росії.Санктуарій реліквій дерева Святого Хреста – найстаріший у Польщі. Щороку сюди прибувають тисячі вірян із різних країн, щоб ушанувати реліквію хреста, на якому помер Господь.

За темою:
Великопісні реколекції в бердичівському санктуарії
Облаткова зустріч місіонерів облатів в Обухові
Паломництво вчителів до бердичівського санктуарію

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 10:21 П'ятниця 0 86 Папа в Женеві: Екуменізм – це не стратегія, а акт послуху Ісусові У першій промові, виголошеній у Швейцарії, Понтифік зауважив, що екуменізм – це «збиткок», але йдеться про втрату згідно з повчанням Ісуса: хто втратить своє заради мене, той знайде.