Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво Місіонерів Облатів до санктуарію реліквій дерева Святого Хреста
17:58 Середа 0 539
11-04-2018, 17:58

Паломництво Місіонерів Облатів до санктуарію реліквій дерева Святого Хреста

10 квітня розпочалося паломництво Місіонерів Облатів МН з Делегатури в Україні та Росії до санктуарію реліквій дерева Святого Хреста (Польща). Прибули всі облати – священики, брати й семінаристи – які служать в Україні та Росії.
Цього року Польська Провінція Згромадження Місіонерів Облатів відзначає рік Святого Хреста, саме тому всі облати з Провінції, до якої належить також Делегатура в Україні й Росії, були запрошені відвідати санктуарій і вшанувати цінні для кожного християнина реліквії.



У санктуарії облати перебуватимуть кілька днів. Це буде час спільної молитви перед реліквіям Святого Хреста, слухання Божого Слова й розмови на різні теми, які стосуються служіння облатів в Україні та Росії.



Санктуарій реліквій дерева Святого Хреста – найстаріший у Польщі. Щороку сюди прибувають тисячі вірян із різних країн, щоб ушанувати реліквію хреста, на якому помер Господь.

За темою:
Великопісні реколекції в бердичівському санктуарії
Облаткова зустріч місіонерів облатів в Обухові
Паломництво вчителів до бердичівського санктуарію

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:39 Вівторок 0 59 Духовні вправи Папи й Курії: подбати про серце, щоб розпізнати Божу присутність У неділю, 10 березня 2019 року, Папа Франциск разом із найближчими співробітниками з Римської курії вирушив автобусом до містечка Ариччі поблизу Рима, де в реколекційному осередку «Дім Божественного Учителя» розпочалися духовні вправи, які проводить абат-бенедиктинець Бернардо Джанні. До 15 березня Папа не проводитиме ніяких офіційних чи приватних зустрічей, зокрема й загальної аудієнції в середу, 13 березня. Саме в атмосфері реколекцій він відсвяткує шосту річницю понтифікату, яка припадає на той самий день.