Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ґреґ Берк представив підсумки ХХ зустрічі Ради Кардиналів
09:09 Четвер 0 453
15-06-2017, 09:09

Ґреґ Берк представив підсумки ХХ зустрічі Ради Кардиналів

Під час брифінгу, що відбувся у Ватиканському прес-центрі у середу, 14 червня 2017 р., його директор Греґ Берк представив акредитованим журналістам підсумки ХХ зустрічі Ради Кардиналів, що тривала від 12 до 14 червня. До Ватикану з’їхалися всі члени Ради, крім кардинала Шона О’Меллі, а Папа Франциск пропустив ранкове засідання в середу з огляду на загальну аудієнцію.

Цього разу праці Ради Кардиналів, яка допомагає Святішому Отцеві приготовляти проект реформи Римської Курії, були зосереджені на роздумах про те, яким чином центральний орган управління може краще послужити місцевим Церквам. Серед пропозицій – ширша рада для обговорення кандидатів на єпископів, до якої б входили представники чернецтва і мирян, та передання деяких повноважень від Римської Курії місцевим Єпископським Конференціям чи місцевим єпископам у дусі здорової децентралізації. Наприклад, коли йдеться про певні звільнення, які стосуються допущення до священичих свячень.
Кардинали-радники також продовжили аналіз діяльності різних відомств Курії, як от Конгрегації Євангелізації народів. Відбулося редагування остаточних пропозицій щодо Дикастерій Міжрелігійного діалогу, Східних Церков, Законодавчих текстів та Трибуналів.
Кардинал Джордж Пелл прозвітував про діяльність очолюваного ним Секретаріату з економічних питань. Особливу увагу було присвячено моніторингові дотримання фінансових планів на перший квартал 2017 року.
Префект Секретаріату з питань комунікації монс. Даріо Едоардо Віґано прозвітував про перебіг реформи комунікаційної системи Святого Престолу, представляючи проекти, які перебувають на етапі здійснення, відповідно до напрямних, які Папа Франциск залишив, приймаючи учасників першої Пленарної асамблеї відомства.
Джерело: Радіо Ватикану

По темі:
У Ватикані відбудеться «Міжнародна дискусія про корупцію»
Папа просить кардиналів інформувати його про їх закордонні подорожі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий