Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Програма одноденного візиту Папи Франциска до Женеви
11:02 Вівторок 0 205
8-05-2018, 11:02

Програма одноденного візиту Папи Франциска до Женеви

У понеділок, 7 травня 2018 року у Ватикані було оприлюднено програму одноденної червневої подорожі Понтифіка до Женеви. 2 березня директор Ватиканського прес-центру Ґреґ Берк оголосив, що Папа Франциск планує 21 червня 2018 року відвідати штаб-квартиру Екуменічної ради Церков (Всесвітньої ради Церков) у Женеві (Швейцарія) з нагоди 70-річчя цієї організації.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Вилетівши з римського міжнародного аеропорту Фюмічіно, Глава Католицької Церкви прибуде до міжнародного аеропорту Женеви о 10:10 місцевого часу. Там відбудеться церемонія привітання, післяі якої Папа матиме приватну зустріч із Президентом Швейцарської Конфедерації.

З аеропорту Понтифік від’їде до Екуменічного центру ВРЦ, де об 11:15 розпочнеться екуменічна молитва, під час якої він виголосить проповідь. Після обіду в Екуменічному інституті Боссі за участю провідників Всесвітньої ради Церков, Єпископ Рима знову повернеться до осідку цієї організації, де відбудеться екуменічна зустріч, під час якої він виголосить промову.

Крім того, у виставковому центрі Palexpo Наступник святого Петра відслужить Месу для місцевої католицької громадиь. Після офіційної церемонії прощання він відлетить до Рима, повертаючись, як звичайно, через міжнародний аеропорт Чампіно.

Екуменічна Рада Церков, відома також як Всесвітня рада Церков, об’єднує 349 протестантських, англіканських, православних і старокатолицьких Церков. Католицька Церква не є членом цієї Ради, маючи при ній статус «спостерігача», однак є повноправним членом комісії «Віра та Порядок». Найвідомішою їхньою спільною ініціативою став регулярний Тиждень молитов за єдність християн.


За темою:
Папа до Неокатехуменальної дороги: Місія – це пріоритет Церкви
Папа: Молитва, вбогість і терплячість – три опори богопосвяченого життя
Папа: Любов не може бути зарезервованою лише для особливих моментів

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий