Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Ділитися задля оновленого братерства
15:45 Середа 0 994
20-06-2018, 15:45

Папа: Ділитися задля оновленого братерства

Діліться задля оновленого братерства – із таким закликом Папа Франциск звернувся до учасників трапези, яку «Карітас» Рима організувала з нагоди тижня підвищення чутливості до проблем міграції, що проходить у рамках ініціативи «Приєднаймося до шляху».
Про це повідомляють Новини Ватикану.

«Через це послання прагну заохотити вас і надалі прямувати своїм шляхом разом із мігрантами й біженцями, поділяючи з ними трапезу, як тепер цю, організовану "Карітас"», – написав Папа Франциск у своєму посланні для учасників обіду для мігрантів і біженців, який в рамках ініціативи «Приєднаймося до шляху», започаткованої «Caritas Internationalis», організувала «Карітас» Римської дієцезії.

Свято ділення стравою та свідченнями

У їдальні імені святого Йоана Павла ІІ поблизу римського залізничного вокзалу Терміні у вівторок, 19 червня 2018 року, зібралися представники мігрантів, біженців, духовенство, волонтери й члени різних інституцій. Захід відбувся з нагоди кампанії глобальної дії «Приєднаймося до шляху», що триває з 17 до 24 червня у рамках дворічної ініціативи, про початок якої особисто оголосив Папа Франциск під час загальної аудієнції 27 вересня минулого року.

Це була святкова подія, де приблизно сотня мігрантів і біженців різних національностей і віросповідань сіла за столи, споживала страви й підносила тости разом із політиками, членами інституцій і духовенством. Під час обіду мігранти розповіли свої історії, згадали, що змусило їх покинути свої домівки.

Заохочення від Понтифіка

У короткому листі Папа Франциск пише: «Ви, як "Карітас", прийняли заохочення започаткувати кампанію підвищення чутливості щодо підтримки мігрантів і біженців на глобальному рівні: це кампанія “Приєднаймося до шляху”, яку ми започаткували 27 вересня. Сьогодні хочу заохотити всіх – мігрантів, біженців, працівників "Карітас" та інституцій – підсумувати ті моменти цього шляху, які вас найбільше вразили: якою надією надихається ваш шлях?».

У цьому контексті Понтифік закликає «"Карітас", спільноти вірних разом із пастирями та всіх людей доброї волі» шукати «нові простори для взаємоподілу, щоби з наших зустрічей могло прорости нове братерство з мігрантами й біженцями».

«Приєднаймося до шляху». Тиждень глобальної дії

Започатковуючи 27 вересня 2017 р. кампанію організації «Caritas Internationalis» під гаслом «Share the Journey – Приєднаймося до шляху», Папа Франциск закликав усіх поділяти шлях мігрантів. Дворічна кампанія спрямована на зміцнення взаємостосунків між мігрантами, біженцями та місцевими громадами. Вона зародилася як відповідь Карітас на заклик Папи Франциска сприяти «культурі зустрічі», а зокрема, з людяністю дивитися на мігрантів, відкривати серце та розум, змінювати сприйняття.

З 17 до 24 червня триває «Тиждень дії», в рамках якого заохочуємо запропонувати конкретні знаки підтримки мігрантів через здійснення різних спільнотних ініціатив, зокрема, організовувати спільні трапези в осідках «Карітас» та на парафіях. Адже сісти за той самий стіл і розділити ті самі страви це жест, який може сприяти розвиткові «культури зустрічі».
Новини зі світу 10:01 Середа 0 194 Споруджено найбільшу у світі статую Ісуса Христа (ВІДЕО) У Бразилії, в штаті Ріу-Ґранді-ду-Сул, споруджено найбільшу у світі статую Христа. Як стало відомо в понеділок, ця статуя є більшою від дотеперішніх «рекордсменів» у Польщі, Бразилії та Португалії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.