Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Екуменічне паломництво» Папи Франциска до Женеви
11:41 Неділя 0 460
17-06-2018, 11:41

«Екуменічне паломництво» Папи Франциска до Женеви

21 червня 2018 року Папа Франциск відвідає Женеву – і це стане четвертим понтифікальним візитом до міста. Цим візитом Його Святість продовжить традицію блаженного Павла VI та святого Йоана Павла ІІ.
Про це повідомляють Новини Ватикану.

Павло VI відвідав Женеву 10 червня 1969 року з нагоди 50-річчя Міжнародної організації праці. Він завітав також до осідку Всесвітньої ради Церков. Йоан Павло ІІ планував прибути до міста 1981 року на запрошення Міжнародної організації праці, але замах 13 травня змусив його перенести візит на 15 червня 1982 року. Тоді Папа відвідав Міжнародний комітет Червоного Хреста і зустрівся з представниками Міжнародних католицьких організацій. Під час наступного візиту до Женеви 12 червня 1984 року Йоан Павло ІІ також побував в осідку Всесвітньої ради Церков й Екуменічному інституті Боссе.

Папа Франциск та екуменічне паломництво

Папа Франциск відвідає Женеву з нагоди 70-річчя Всесвітньої ради Церков. Це «екуменічне паломництво» продовжить традицію зустрічей Його Святості з очільниками інших християнських конфесій.

Він зустрінеться також із делегацією християн із Північної Кореї, які прибули до швейцарського міста разом із християнами з Південної Кореї, щоб узяти участь у засіданнях Центрального уомітету ВРЦ, які триватимуть від 15 до 21 червня.

Одна з головних тем візиту Папи до Женеви – це захист миру й допомога біженцям. Більшість Церков із ВРЦ представляє Африку й Азію, звідки до Європи прибуває чимало біженців.

Швейцарці, спраглі радості і надії

Кожна апостольська подорож Понтифіка передбачає зустріч із місцевою католицькою громадою. У Женеві Папа Франциск побачиться з католиками Швейцарії та прикордонних дієцезій Франції й відслужить Месу.

Як зазначив єпископ Шарль Морерод в інтерв’ю для інформагентства «Sir», Швейцарія – це «земля, багата на різні культури, які вміють співжити; але це також країна з найвищою кількістю самогубств у Європі, де, попри економічний добробут, можна померти з нудьги». За його словами, квитки для участі в Месі, які можна було безплатно замовити в Інтернеті, були розібрані за один день. Швейцарські католики чекають від Папи Франциска слів надії й радості.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий