Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День зосередження у Торчині
11:39 Четвер 0 494
15-06-2017, 11:39

День зосередження у Торчині

14 червня, в парафії Воздвиження Всечесного Хреста у смт. Торчин, відбувся черговий день зосередження для священиків та сестер монахинь Луцької дієцезії.
Гостинно усіх прийняв настоятель парафії о. Олександр Гамалійчук.
На початок зустрічі, конференцію виголосив о. кан. Лєх Броніслав Кошляґа ОС, звернувши увагу на дар покликання до служіння Господу, а також на переживання Церквою Ювілейного Року Фатімських об’явлень, та на роль Марії в історії спасіння.
«Кожен хотів би побувати на місці об’явлень Марії у Фатімі, однак не усі мають можливість це зробити. Якщо ми не могли бути у Фатімі, то Марія приходить до нас. І саме такий прихід Матері Божої 13 травня святкували католики Волині в Дубищах в парафії Усіх Святих та Матері Божої Фатімської, коли разом з єпископами зібралися на святковій Святій Літургії на початок 100-річчя об’явлень у Фатімі».
На завершеня конференції о. кан. Лєх Броніслав пригадав про велику роль святого скапулярія та історію Ордену босих братів Пресвятої Діви Марії з гори Кармель. Кармелітська традиція повідомляє, що св. Симон наполегливо молився до Матері Ісуса словами антифону «Квітко Кармелю». Марія відповіла святому, об’явившись йому в ніч з 15 на 16 липня 1251 р. в оточенні ангелів. Показавши на його скапулярій, Божа Матір установила його знаком Своєї материнської опіки: «Це буде привілей для тебе і всіх кармелітів. Хто в ньому помре, той не спізнає вічного вогню».
Була можливість прославляти, дякувати та заносити прохання до трону Небесного Отця перед виставленими Пресвятими Дарами.
Святу Літургію разом з єпископом Віталієм Скомаровським співслужили священники Луцької дієцезії.
Під час проповіді Єпископ Ординарій на основі перших віршів 27 псалма: «Господь моє світло й спасіння моє, кого маю боятись? Господь мого життя твердиня, кого маю страхатись?» пояснив, що людина може перебороти свій страх лише тоді, коли довіриться Господу. Страху не має в любові. Цей псалом говорить про душевний спокій, який народжується з довір’я до Бога. Внутрішній спокій та мир — це дари, про які маємо Господа просити особливо у важких хвилинах випробовувань. Молитва, зв’язок з Богом є джерелом спокою людського серця.На завершення дня зосередження усі зібралися біля гробу о. Августина Медніса на спільну молитву.
Джерело - Луцька дієцезія

По темі:
Таїнство миропомазання в Тернополі
200 ліття парафіяльного храму в Меденичах
Відпочинок Дитячого Домашнього Хоспісу в Брюховичах

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:11 П'ятниця 0 658 У Бердичеві готуються до зустрічі паломників з України й цілого світу У Бердичеві на Житомирщині триває підготовка до прибуття паломників із різних куточків України, Європи та світу, які 20 й 21 липня 2019 року візьмуть участь у відпустових урочистостях Матері Божої Святого Скапулярія. Цього року урочистості в Бердичеві відбудуться під гаслом «Богородице, українську сім’ю під Свій захист прийми!».