Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Освячення відновленого дому сестер Чудотворного Медальйона на Закарпатті
15:37 П'ятниця 0 297
8-06-2018, 15:37

Освячення відновленого дому сестер Чудотворного Медальйона на Закарпатті

На початку червня 2018 року Мукачівський ординарій єпископ Антал Майнек OFM урочисто освятив відновлений протягом півтора року чернечий дім згромадження Марійних Сестер Чудотворного Медальйона в парафії св. Георгія мученника в Тур'їх-Реметах на Закарпатті та каплицю в ньому.
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

На урочистому освяченні були присутні греко-католицький Мукачівський єпископ Мілан Шашік, генеральний настоятель згромадження Отців Місіонерів св. Вікентія де Поля отець Томаж Мавріч СМ і настоятель віце-провінції св. Кирила й Мефодія отець Ян Тчоп СМ. 

В урочистості взяли участь місіонери-вікентійці та сестри Чудотворного Медальйона з України та із закордону, місцеві парафіяни й гості.

Спільнота згромадження Марійних Сестер Чудотворного Медальйона, до якої входять сестри словенської та хорватської провінцій, у Тур'їх-Реметах по вулиці Зеленій, 34 була заснована 22 жовтня 2016 року.

За темою:
Освячення дзвону та хреста в Підполоззі на Закарпатті
Освячення нового дзвону на великодні свята у Драчині на Закарпатті
У Берегові заклали камінь під майбутній римсько-католицький храм

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:43 Понеділок 0 111 Храмове свято у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії 8 грудня – це храмове свято для однойменної парафії в Бердичеві, яка діє при Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію.