Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Програма подорожі Папи Франциска до Барі (7 липня 2018 року)
09:51 П'ятниця 0 464
8-06-2018, 09:51

Програма подорожі Папи Франциска до Барі (7 липня 2018 року)

Спільне вшанування святого Миколая, архієпископа Мир Лікійських, екуменічна молитва за Близький Схід і час на братерську розмову. Так можна підсумувати програму візиту Папи до Барі, куди він запросив Глав Близькосхідних Церков.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

У Ватикані оприлюднено програму запланованого на 7 липня візиту Папи Франциска до південноіталійскього міста Барі, відомого тим, що в ньому спочивають мощі святого Миколая. Саме відвідини Папської Базиліки святого Миколая будуть першою подією подорожі до цього міста, розташованого на березі Середземного моря.

Програма подорожі

Понтифік прибуде до Барі гелікоптером приблизно о 8:15, де його зустрінуть місцевий єпископ і представники цивільної влади. Глава Католицької Церкви одразу поїде до базиліки святого Миколая, куди також прибуватимуть запрошені патріархи.

Папа вітатиметься з кожним на порозі храму, а ввійшовши до базиліки останнім, привітається з домініканською спільнотою, що служить у святині. Тоді Глави Церков зійдуть до крипти, де вшанують мощі святого Миколая.

Наступна частина програми відбуватиметься на набережній, де Понтифік і патріархи очолять молитовну зустріч. Повернувшись до базиліки святого Миколая, вони проведуть у ній розмову за зачиненими дверима, після якої від’їдуть до архієпископської резиденції на обід. Пообіді Папа попрощається з Главами Близькосхідних Церков, а перед відльотом – із представниками влади, які зустрічали його вранці.

Запрошення на молитву за Близький Схід

Нагадаємо, що наприкінці квітня Ватиканський прес-центр поширив повідомлення про те, що Папа Франциск 7 липня поїде до міста Барі, щоб провести день молитви і призадуми в намірі Близького Сходу, де трагічна ситуація гнітить «численних братів і сестер у вірі». «На цю екуменічну зустріч, – зазначено повідомленні, – він планує запросити Глав Церков і церковних спільнот цього регіону. Уже зараз Папа Франциск закликає молитовно готуватися до цієї зустрічі».

За темою:
Папа Франциск: Пресвята Євхаристія випалює з нас егоїзм
Папа: Пам’ятаймо, що Ісус, Хліб життя, – це наша сила
Папа до лютеран: Дорогу до єдності вкаже Святий Дух

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий