Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Карітас України став переможцем конкурсу «Благодійна Україна – 2017»
13:18 Субота 0 853
24-03-2018, 13:18

Карітас України став переможцем конкурсу «Благодійна Україна – 2017»

22 березня 2018 року у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулась церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017».

Серед учасників конкурсу «Благодійна Україна – 2017» – бізнесові, громадські, волонтерські та благодійні організації і спільноти, фізичні особи, дитячі і молодіжні колективи, навчальні заклади, гуртки, громадські об`єднання, засоби масової інформації з усіх куточків України та світу.
Цьогоріч на загальнодержавному рівні переможців визначали у 21 номінації, які поділялися на 15 основних, 3 індивідуальних і 3 спеціальні. Найбільше заявок надійшло в номінації «Молодіжна та дитяча благодійність» – 149 претендентів, «Благодійність у соціальній сфері» – 136 заявок, «Благодійна акція» – 122 заявки.

Ведучими заходу виступили президент Асоціації благодійників України, голова оргкомітету конкурсу Олександр Максимчук і співачка, мисткиня, журналістка, волонтерка та громадська діячка Анжеліка Рудницька.
«Мені дуже приємно, що з кожним роком більше благодійників з усіх регіонів України беруть участь у нашому конкурсі і представляють дуже креативні проекти. Я дуже рада, що серед учасників ми бачимо багато молодих людей. Дійсно, єдине, що врятує Україну, – це коли люди почнуть думати не тільки про себе, а й про своїх сусідів, суспільство й узагалі про Україну»,– прокоментувала подію пані Катерина Ющенко, голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000».

Пишаємося, що значиму нагороду в номінації «Благодійність в соціальній сфері»цьогоріч отримав «Карітас України». Це доводить, що робота фонду у напрямку соціального захисту, соціального забезпечення, подолання бідності, опіки та піклування помітна й високо цінована суспільством.
Під час отримання нагороди, президент «Карітасу України» Андрій Васькович зазначив, що ми, як суспільство, мусимо працювати над тим, аби кожна людина отримувала допомогу, яка їй належить. «Благодійність не може замінити державу, не може замінити соціальну сферу держави – ми маємо це розуміти.Ми як благодійники маємо працювати разом із державою, щоби всі люди були забезпечені й могли жити добрим життям», – сказав він і додав: Благодійність має виконувати дві функції: допомагати напряму людям, які цього потребують, а також боротися за справедливе суспільство, щоби побороти в ньому бідність».
Бурштинового «Ангела добра» переможцю номінації вручила заступниця Міністра соціальної політики України Олександра Чуркіна. «Велика подяка організаторам конкурсу, котрий рік вони визначають найкращих серед найкращих. На мою думку, людина, яка робить добру справу та іноді турбується трохи більше, ніж держава, яка має турбуватися, –  це дуже важливо. Сьогодні було надзвичайне свято. До речі, коли я побачила «Карітас» серед номінантів, то дуже зраділа як людина, яка багато років знає діяльність «Карітасу» з інших своїх місць роботи. Це надзвичайно, що ми можемо зустрічатися і після завершення конкурсу додатково спілкуватися, адже саме в такій комунікації народжуються нові ідеї та спільні проекти. Благодійний рух продовжує поширюватись, – а це саме те, що нам потрібно», – прокоментувала пані Чуркіна.

Прикметно, що в номінації «Регіональна благодійність» третє почесне місце здобув «Карітас Харків». У рамках конкурсу також проходили й регіональні його етапи. У регіональному конкурсі «Благодійна Київщина – 2017» в номінації «Благодійність у соціальній сфері» перемогу здобув «Карітас Київ». Тимчасом «Карітас Одеса» виступили організаторами регіонального конкурсу «Благодійна Україна 2017».

Історія: Національний конкурс «Благодійна Україна» –  щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічної стимуляції кращих благодійників, меценатів і волонтерів, їхніх організацій і практик. Конкурс з'явився 2007 року, а в форматі «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року.

За темою:
Свята вечеря для київських безхатьків
Допомога «Сaritas-SPES» Львівської Архідієцезії для лікарень у Мостиськах та Судовій Вишні
У бердянському центрі «Карітас Спес» відкрився кабінет УЗД

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий