Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » XХXIII облаткова зустріч «Родини Родин»
11:09 Середа 0 524
24-01-2018, 11:09

XХXIII облаткова зустріч «Родини Родин»

20 січня в храмі Матері Божої Неустанної Помочі у Львові відбулася ХХХІІІ облаткова зустріч членів апостольського руху «Родина Родин» Львівської архідієцезії. Після вітального слова настоятеля парафії о. Миколи Ліпітака CR св. месу очолив єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек – представник архієпископа Мечислава Мокшицького, який перебував за кордоном. Співслужили генеральний вікарій о. інфулат Юзеф Павлічек, о. Владислав Дерунов із Мостиськ, о. Петро Малий з Полупанівки та два священики з Польщі.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

«Такі зустрічі наповнюють радістю наші серця, – мовив у своїй проповіді єпископ Бучек. – Нас, римо-католиків, в Україні мало, тому мусимо триматися разом... Будьте разом із Матір’ю Божою», – закликав він.

Перед образом Матері Божої Неустанної Помочі духовенство та віряни з України й Польщі випрошували потрібних ласк для наших родин і благали Господа про припинення війни на Сході України.

Після спільної молитви всі перейшли до нижньої частини храму, де поділилися облатками й склали одне одному побажання. Лідери «Родини Родин» Галина і Володимир Венцаки представили учасників зустрічі, численних гостей. Зокрема, вони із вдячністю зазначили, що з самого початку апостольський рух «Родина Родин» у Львівській архідієцезії, який діє під патронатом архієпископа Мечислава Мокшицького, має братню підтримку «Родини Родин» із Варшави. Слова подяки адресували також генеральному консульству РП у Львові й усім доброчинцям.

Зі словом до гостей звернулися й сам генеральний консул РП у Львові Рафал Вольський, голова правління Товариства польської культури Львівщини Еміль Легович, заступник голови Федерації польських організацій в Україні Тереса Дудкевич. Кшиштоф Становскі, директор Міжнародної співпраці Любліна вручив організаторам пам’ятну медаль з нагоди 700-ліття міста.

Месу й концертну програму збагатив своїм співом польський хор «Ехо» зі Львова на чолі з Едвардом Куцом. Із різдвяною програмою виступили діти й молодь із парафій у Львівській і Тернопільській областях.

Костянтин Чавага

За темою:
Третя Велика коляда в архієпископа Мечислава Мокшицького
Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з міністрантами Львівської архідієцезії
Різдвяна зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий