Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Наслідування Христа – запорука успішності місії
15:18 Четвер 0 813
2-08-2018, 15:18

Папа: Наслідування Христа – запорука успішності місії

Зустріч Папи з міністрантами завершилася Літургією Слова, під час якої Його Святість виголосив проповідь, заохочуючи підлітків і молодь усе робити на Божу славу, наслідуючи святих.

Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Коментуючи слова святого Павла «Робіть усе на Божу славу» Папа звернув увагу на те, що «служити Божій славі в кожній речі, яку робимо, – це визначальний критерій нашого діяння, найбільший підсумок того, що означає жити дружбою з Ісусом». Саме це слугує орієнтиром, коли ми не впевнені, що чинити, і допомагає «розпізнати Божий голос усередині нас, що промовляє у сумлінні... Божа слава – це стрілка компаса нашого сумління».

Подобатися всім у всьому


«Святий Павло говорить про ще один критерій: намагатися подобатися всім у всьому, щоб вони досягли спасіння. Усі ми, – пояснив Папа, – Божі діти, маємо ті самі прагнення, мрії й ідеали. Іноді хтось розчаровується, і саме ми можемо наново запалити світло, передати трохи хорошого настрою. Так простіше досягнути згоди та свідчити у щоденному житті Божу любов і радість віри. Це від нашої послідовності залежить, чи наші ближні визнаватимуть Ісуса Христа як єдиного спасителя й надію світу».

Наслідувати Христа

У цьому контексті Папа зауважив, що може виникнути запитання: «Чи це не занадто високе завдання?» Справді, йдеться про «велику місію», але «можливу», і заохочення нам знову додає святий Павло, який пише: «Будьте моїми послідовниками, як я Христа».

«Саме так, ми можемо жити місією, наслідуючи Ісуса, як це робили святий Павло й усі святі. Погляньмо на святих, які стали живим Євангелієм, бо зуміли перекласти Христове послання в життя... Ставаймо наслідувачами святих, робімо все на Божу славу і для спасіння ближніх. І вважайте та пам’ятайте: на шляху наслідування святих, на цій дорозі святості, нема місця для лінивої молоді».
Новини з Ватикану 09:02 Понеділок 0 122 Неділя з Папою: молитва за безпритульних і сім’ї в скруті та заклик до журналістів Під час недільної «віртуальної» зустрічі з вірними Святіший Отець скерував думку вірних до трагедії безпритульних, які помирають від переохолодження, заохотив приєднатися до молитви за єдність християн і закликав журналістів свідчити правду.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.