Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Реколекції для голосу
15:37 П'ятниця 0 532
3-08-2018, 15:37

Реколекції для голосу

Запрошуємо вас на Музичні реколекції перед ХVIII Дієцезіальним днем молоді у Хмельницькому. Триватимуть вони п’ять днів, з 19 до 24 серпня, в Інституті богословських наук у Городку Хмельницької області. За допомогою створених із учасників реколекцій хору й оркестру ми намагатимемось переживати близькість Бога, а згодом саме цей наш хор і оркестр супроводжуватимуть Дієцезіальні дні молоді у Хмельницькому з 24 по 26 серня.

План реколекцій такий: щоденна Євхаристія, конференції, заняття в групах, спільні репетиції хору та оркестру, співпережиття життєвих історій спеціально запрошених гостей. 

Цього разу команду ведучих очолить композитор Леопольд Твардовський. Також приїдуть директорка концерту «Jednego Serca Jednego Ducha» Ґражина Віньяж із племінницею Патрицією, композитор Бартек Калінка і викладач вокалу, учасник хору «Jednego Serca Jednego Ducha» Анджей Віньяж.

Реколекції відбуватимуться 19–24 серпня в м. Городок Хмельницької області. Кошт проживання та харчування становить 300 грн (+ 20 грн якщо ви не маєте своєї постільної білизни).

Вік учасників: 16–30. Якщо ваш вік виходить поза встановлені рамки, просимо домовлятися з організаторами в індивідуальному порядку.

Пам’ятайте про реєстрацію – обов’язкову формальність для участі у реколекціях.

З Богом! Чекаємо на вас!

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий