Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Євангелізаційні реколекції Руху «Світло-Життя» у Світловодську
09:12 Середа 0 213
9-05-2018, 09:12

Євангелізаційні реколекції Руху «Світло-Життя» у Світловодську

Пара Домашньої Церкви з міста Хорошів родина Сидорчуків, Андрій та Анжела, зорганізували та провели євангелізаційні реколекції «Світло-Життя» з 4 по 6 травня 2018 року в місті Світловодськ на Кропивниччині.


Про це повідомляє сайт Домашня Церква в Києві.

Духовно в цьому їм допомагали священики: о. Вячеслав Ковальський ‒ модератор Одесько-Сімферопольської дієцезії, попередній настоятель парафій в Олександрії, Знам'янці,  Світловодську та новий настоятель цих парафій ‒ о. Маріуш Зибура, а також модератор Київського району ‒ о. Лаврентій Ян Жезіцький OSPPE, паулин.

Тема реколекцій була: «Разом з Марією до Ісуса». Священики проголошували щоденні літургійні проповіді, а також конференції на такі теми: «Ісус і Церква» й «Ісус і Марія». Пані Анжела провела конференції про Круціяту і про духовне усиновлення зачатої дитини.

Також чудом реколекцій було те, що п'ятеро осіб вперше посповідались та прийняли Ісуса Христа в Євхаристії, дві особи підписали жертву Круціяти і багато хто прийняв Духовну Адопцію.

Протягом цих днів було радісно та весело, панувала родинна атмосфера, виникли нові знайомства, великі надії на покращення сімейного та парафіяльного життя і обмін взаємним досвідом Бога у власному житті. На реколекціях були присутні не тільки парафіяни римо-католики, а й православні та протестанти-п'ятидесятники.

Було багато молитов, читання Божого слова, праці у групах, веселих вечорів, риболовля й купання у Дніпрі, а на додаток свіже повітря, вода, ліс, пташинний спів, музика, танці й неймовірний шашлик.

Дякуємо всім разом і кожному зокрема за цей благодатний час із Богом та Пресвятою Дівою Марією, а Господу Богу ‒ за Його Безмежну Любов до кожного з нас особисто. Молімося за себе взаємо, використаймо ці Божі благодаті, якими Господь нас обдарував і стараймося зустрічатися частіше.

Нехай Господь Бог усіх благословляє, а Матінка Божа опікується та провадить до Ісуса Христа. Амінь.

За темою:
День спільноти Рух «Світло–Життя» в Луцьку
День спільноти Домашньої Церкви Руху «Світло-Життя» парафії святого Олександра в Києві
Дієцезіальний день спільноти Руху «Світло-Життя» в Бердичеві

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:32 Субота 0 379 Освячення земельної ділянки під будівництво Дому милосердя в Кривому Розі 7 жовтня 2018 року ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Станіслав Широкорадюк у криворізькій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії освятив земельну ділянку під будівництво Дому милосердя, у якому безпритульні й інші нужденні зможуть отримувати харчування в захищених від несприятливої погоди умовах.