Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Спільне прославлення Воскреслого Христа в Олевську
09:03 Неділя 1 322
15-04-2018, 09:03

Спільне прославлення Воскреслого Христа в Олевську

В Олевську на Житомирщині на головній площі міста зібралося чимало християн, аби разом прославити Воскреслого Христа. На площі міста були різні конфесії: католики, православні українського та московського патріархату, протестанти ‒ разом сім церковних християнських спільнот.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Дійсно відчувалося свято: усі по черзі виступали зі своїми настоятелями, прославляли піснями та словами нашого Господа, який помер за наші ж гріхи та Воскрес із мертвих! Ми повинні це завжди пам’ятати та знати, що Господь любить кожного з нас, і Він чекає нашого навернення.
Дуже приємно вшановувати та прославляти Воскреслого Ісуса разом з увсіма. Хоча католики відзначали свято ще тиждень тому, вони підтримали ініціативу, щоби прославити Господа! Можна уявити, як було б добре, якби всі святкували водночас! Можливо, колись так і буде.

Будемо сподіватися, що розпочата традиція прославлення Господа Ісуса в Олевську буде й надалі тривати щороку, бо ми всі ‒ одна велика християнська родин, діти одного Бога! На все місто лунали слова: «Христос Воскрес ‒ Воістину Воскрес»!

Аліна Павлушенко

За темою:
Великопісні реколекції в Олевську
Святкування Різдва Христового в Олевську
Парафіяльне свято Воздвиження Всечесного Хреста у м. Олевськ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Любов
Додав Любов
16 квітня 2018 16:07
Воскреслий Ісус потішений таким прославленням!
Новини з України 09:19 Вівторок 0 90 Перша Свята Меса, після повернення храму в севастопольському костелі в Криму У неділю, 18 листопада 2018 року, на завершення Святих Мiciй в костелі святого Климентія у Севастополі в Криму єпископ Яцек Пиль OMI відправив у співслужінні інших священиків першу після повернення храму Святу Месу та освятив встановлений на фасаді святині пам'ятний Місійний хрест.