Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Урочистість Першого Святого Причастя у Лановичах на Львівщині
15:48 Четвер 0 463
10-05-2018, 15:48

Урочистість Першого Святого Причастя у Лановичах на Львівщині

У прекрасну, сонячну, весняну неділю, 6 травня 2018 року, парафія святого Миколая в с. Лановичі на Львівщині переживала радісну урочистість Першого Святого Причастя 10 дітей-третьокласників: 6 дівчаток і 4 хлопців.
Про це повідомляють Місіонери Салетини.

Василина, Юліанна, Юлія, Марта, Марія, Юлія, Віталій, Станіслав, Юзеф і Ян на Службі вперше прийняли до своїх сердець Господа Ісуса в таємниці Євхаристії. Напередодні діти та їхні батьки і хресні приступили до Таїнства Сповіді. Урочистості очолив настоятель о. Фридерик Виростек МS, який особисто приготував дітей до цієї події. Після святкування в храмі діти повернулися додому, щоби зі своїми родинами ділити радість присутності Господа Ісуса в їхніх серцях.

о. Роберт Глодовський MS

За темою:
Дияконські свячення у Лановичах
VII зустріч молоді в Лановичах
28 травня – паломництво дітей, які прийняли Перше Причастя, до бердичівського санктуарію

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:24 Середа 0 68 Урочистість святого Йосифа у Вищій духовній семінарії в Брюховичах на Львівщині 19 березня 2019 року, в урочистість святого Йосифа, у каплиці Львівської митрополичої ВДС святого Йосифа у Брюховичах відпустову Службу Божу очолив отець Павел Томис ОМІ, настоятель парафії святої Марії Магдалини у Львові, який тоді святкував також свій День народження.