Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч Дияконії Єдності Руху Світло Життя
14:49 Середа 0 872
27-09-2017, 14:49

Зустріч Дияконії Єдності Руху Світло Життя

23 вересня у Вінниці в парафії Божого Милосердя відбулася робоча зустріч Дияконії Єдності Руху Світло-Життя в Україні.
Зустріч очолив модератор Руху Світло-Життя в Україні о. Ярослав Гонсьорек. Присутні були дієцезіальні модератори Руху: о. Петро Глувка (Кам’янець-Подільська дієцезія), о. Назар Білик (Львівська архідієцезія), о. В’ячеслав Ковальський (Одесько-Сімферопольська); також о. Павел Росса (модератор Центру Світло-Життя в Гвардійському), о. Лукаш Слаби (Львівська Архідієцезія), с. Марієтта Мікса (Новоград Волинський), члени Інституту Непорочної Матері Церкви з Гвардійського, пара країни, дієцезіальні пари Домашньої Церкви та інші відповідальні.
Зустріч розпочалася від молитви до Святого Духа з проханням про Його дію в нас та в усьому Русі Світло-Життя в Україні, щоб міг плідно служити для спасіння душ та будування живої Церкви. З огляду на закінчення служіння Андрія та Наташі Обруч як дієцезіальної пари ДЦ Кам’янець-Подільської дієцезії їм була виражена вдячність за їх віддану працю та представлення новообраної пари Ястремських Оксану і Валентина з Городка.

Також привітали нову пару відповідальну за Круціяту Визволення Людини в Україні - Полякевич Лєна та Анатолій з Городка. Було також повідомлено про новопризначення дієцезіальним модератором Домашньої Церкви Камянець-Подільської дієцезії отця Владислава Зарічного з Городка.
Під час зустрічі були обговорені між іншим такі питання як:
- Підсумок літніх оаз
- Дні спільноти в дієцезіях
- Праця над змінами до Статуту Руху Світло-Життя в Україні
- Організація Паломництва КВЛ у Довбиші
- Календар подій на 2017-18рік
- Всесвітня зустріч Сімей у Дубліні в 2018р Учасники зустрічі мали також можливість взяти участь у вечірній парафіяльній Євхаристії.
Наступна зустріч запланована на лютий 2018 р. Слава Богу.
Джерело - Світло Життя з посиланням на Рух Світло Життя 

По темі:
День Спільноти Руху Світло-Життя у Києві
День вдячності в житомирському кафедральному храмі
Київській конкатедрі святого Олександра – двісті років

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:10 Вівторок 0 105 Єпископ Едвард Кава у Куликові: «Бог запрошує нас, щоб ми були добрими» У неділю, 8 грудня єпископ Едвард Кава очолив святкування храмового свята в парафії святого Миколая у Куликові. Перед Святою Месою владика Едвард освятив новий вівтар, амвон, вхідні двері та відновлений вівтарний хрест.