Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Група італійських священиків на чолі з архієпископом Міланським Маріо Дельпіні зустрілася з Павлом Клімкіном
16:24 Вівторок 0 124
17-04-2018, 16:24

Група італійських священиків на чолі з архієпископом Міланським Маріо Дельпіні зустрілася з Павлом Клімкіном

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час зустрічі із групою італійських священиків на чолі з архієпископом Міланським Маріо Дельпіні 16 квітня 2018 року подякував за постійну підтримку та допомогу Україні, у тому числі, у рамках гуманітарних проектів Католицької Церкви, найвагомішим з яких став «Папа для України». У зустрічі також взяв участь Апостольський Нунцій в Україні, архієпископ Клаудіо Гуджеротті.
Про це повідомляє Міністерство закордоних справ України.

Ретельно сприйняли присутні розповідь Міністра про історію та сучасність України, її боротьбу за незалежність і майбутнє держави. Павло Клімкін наголосив на важливості встановлення міжлюдських контактів, які сприяють взаєморозумінню та солідарності, підкреслив особливе значення духовного слова.

Міністр побажав гостям пізнати і зрозуміти Україну, яка є унікальною та одночасно невід’ємною частиною європейського культурного і духовного простору.

За темою:
Папа Франциск призначив нового Архієпископа Мілану
Інтерв'ю з Апостольським Нунцієм про ставлення Папи до війни в Україні

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
12:45 П'ятниця 0 69 День зосередження для семінаристів Вищої духовної семінарії Святого Духа у Городку на Хмельниччині Людина, якій Бог відкриває Себе і Свою волю в містичних явищах, не в змозі охопити, осягнути й виконати все це самотужки. Тим паче, що її дар – це надбання всієї Церкви, і саме Церква в особі своїх пастирів покликана оцінити цей дар і підтримати Божого обранця. Нерідко люди, що мають такий дар стикаються зі скептицизмом, заздрістю та глузуванням. Але Господь не залишає Своїх обранців без підтримки  Він посилає їм духовного наставника, сповідника, сподвижника, який часто всупереч сформованій думці світу мудро вслухається в Божий голос, що промовляє вустами містика, і ніжно, як Ісус, направляє його душу.
Новини з України 12:01 Четвер 0 185 Бог обрав нас, щоби ми були святими З 17 по 18 квітня у Вищій митрополичій семінарії у Брюховичах відбувся день зосередження в рамках перманентної формації священиків, які були висвячені у Львівській архідієцезії від 2007 до 2016 року.  У зустрічі взяло участь 17 священиків, з якими зустрівся Митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокщицький.