Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Група італійських священиків на чолі з архієпископом Міланським Маріо Дельпіні зустрілася з Павлом Клімкіном
16:24 Вівторок 0 296
17-04-2018, 16:24

Група італійських священиків на чолі з архієпископом Міланським Маріо Дельпіні зустрілася з Павлом Клімкіном

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час зустрічі із групою італійських священиків на чолі з архієпископом Міланським Маріо Дельпіні 16 квітня 2018 року подякував за постійну підтримку та допомогу Україні, у тому числі, у рамках гуманітарних проектів Католицької Церкви, найвагомішим з яких став «Папа для України». У зустрічі також взяв участь Апостольський Нунцій в Україні, архієпископ Клаудіо Гуджеротті.
Про це повідомляє Міністерство закордоних справ України.

Ретельно сприйняли присутні розповідь Міністра про історію та сучасність України, її боротьбу за незалежність і майбутнє держави. Павло Клімкін наголосив на важливості встановлення міжлюдських контактів, які сприяють взаєморозумінню та солідарності, підкреслив особливе значення духовного слова.

Міністр побажав гостям пізнати і зрозуміти Україну, яка є унікальною та одночасно невід’ємною частиною європейського культурного і духовного простору.

За темою:
Папа Франциск призначив нового Архієпископа Мілану
Інтерв'ю з Апостольським Нунцієм про ставлення Папи до війни в Україні

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:11 Середа 0 39 Свідчення служителів ХСП у храмах Києва У неділю, 9 грудня 2018 року, на Меси у дві найбільші католицькі парафії Києва, святого Олександра і святого Миколая, завітали вихованці дитячого центру «Ковчег», який служителі Християнської служби порятунку заснували в селі Піонерське під Маріуполем.