Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Великодня процесія в київській парафії босих кармелітів
10:22 Вівторок 0 943
3-04-2018, 10:22

Великодня процесія в київській парафії босих кармелітів

«Алілуя! Христос Воскрес!» – радісно вигукують вірні, бо Господь Бог показав Свою міць. Ті, хто долучався до богослужінь від Великого Четверга, занурившись у глибину Господніх страждань, ліпше можуть зрозуміти суть Воскресіння.
У пасхальну неділю, 1 квітня, парафія Воздвиження Святого Хреста в Києві, якою опікуються босі кармеліти, зібралася на резурекційну Месу. Очолив її отець Марко Громотка OCD. О 7-й годині навколо храму рушила процесія, під час якої й дорослі, і малі засвідчили, що Христос воістину воскрес. Вірні, за словами псалма 20, підняли стяги, здійняли догори хоругви, бо справді «Бог дав перемогу помазаникові Своєму».


Окрім міністрантів, у процесії брали участь одягнені в білі сукні дівчата, які несли фігурки й символи Божої любові, а також спільноти Легіон Марії та Світський Кармель. Кадило, дзвони, пелюстки троянд, розсипані перед Пресвятими Дарами, – усе для гідного прославлення Бога-Спасителя. Справді, кожен християнин має пишатися своїм Богом і тим, що стоїть на службі у такого великого Царя.«Будьмо вдячні Богові за наше відкуплення, за цей перший день тижня, коли Христос Воскрес із мертвих! Для нас, християн, важлива кожна неділя, бо цього дня сталася перемога над смертю. Неділя, день Господній – це те "сьогодні", в якому присутня тайна нашого спасіння», – сказав у проповіді отець Марко Громотка OCD.


Нехай же перед нашими очима завжди буде Воскреслий Господь. Покладаючи на Нього надію, гідно прославляймо Його своїм життям.

Юлія Бойко

За темою:
Воскресіння Господнє у харківській катедрі
Великдень у Луцьку
Воскресіння Христове у бердичівському санктуарії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий