Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво Митрополита Міланської архідієцезії Маріо Дельпіні та понад 100 молодих священиків до Києва
10:31 Вівторок 0 238
17-04-2018, 10:31

Паломництво Митрополита Міланської архідієцезії Маріо Дельпіні та понад 100 молодих священиків до Києва

«Пошуки духовності в гостинності» – під таким гаслом проходить паломництво до Києва, яке здійснює архієпископ, Митрополит Міланської архідієцезії Маріо Дельпіні, понад сто молодих священиків, єпископських вікаріїв і священиків, відповідальних за постійну формацію духовенства згаданої архідієцезії. Паломництво триває з 16 по 20 квітня 2018 року.
Як повідомляє Радіо Ватикану, у перший день перебування в Києві паломників прийняв Павло Климкін, Міністр закордонних справ України. У програму паломництва входять зустрічі з Апостольським Нунцієм в Україні, архієпископом Клаудіо Ґуджеротті, з Ординарієм Києво-Житомирської дієцезії РКЦ в Україні Віталієм Кривицьким, із єпископом-помічником Львівської архідієцезії РКЦ Едвардом Кавою, який очолює гуманітарну ініціативу «Папа для України» та його співробітниками й деякими біженцями, із Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом Шевчуком, з Митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм, вікарієм Київської митрополії УПЦ МП та іншими представниками Православної Церкви.

У маршрут паломництва включені прокатедральний собор св. Олександра РКЦ у Києві, монастир отців Капуцинів, кафедральний собор Воскресіння Христового УГКЦ, Києво-Печерський монастир, Софійський собор, Михайлівський Золотоверхий собор та інші.


За темою:
Папа Франциск призначив нового Архієпископа Мілану
Інтерв'ю з Апостольським Нунцієм про ставлення Папи до війни в Україні

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:47 Четвер 0 44 Молитва з нагоди 100-річчя Незалежності Польщі в Дубні на Рівненщині У дубнівському парафіяльному храмі святого Йоана з Непомук 11 листопада 2018 року відслужили врочисту Месу з нагоди 100-річчя Незалежності Польщі. Під час Літургії молилися за польський та український народи.