Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відкриття парафіяльного осередку «Карітас-Спес» у Баранівці на Житомирщині
12:51 Вівторок 0 296
17-04-2018, 12:51

Відкриття парафіяльного осередку «Карітас-Спес» у Баранівці на Житомирщині

Початок цього тижня приніс добру новину: в Баранівці, уже офіційно, під час недільної Служби Божої було оголошено про відкриття першого не лише в Київсько-Житомирській дієцезії, а й в Україні загалом, парафіяльного осередку міжнародного благодійного фонду «Карітас-Спес». Настоятель парафії святого Станіслава отець Натанаїл OFM був призначений директором Баранівського осередку. Саме задля урочистого оголошення, а також задля довірливої, щирої розмови з парафіянами в Баранівку приїхав директор ДБФ «Карітас-Спес» Київсько-Житомирської дієцезії о. Віталій Умінський.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Що ж саме сталося того дня? Те, що місцева католицька громада дуже численна та потужна, і їй під силу будь-що. Те, що директор «Карітас-Спес Баранівка», о. Hатанаїл OFM усе своє священицьке служіння щоденно втілював, по суті, місію «Карітас», також знають усі. Але віднині суттєво відрізнятиметься організація благодійності. Одна з місій «Карітас» – виховання і дорослих, і юних, і малих у дусі «милосердної любові». Не всемогутні можновладці, не міфічні олігархи-благодійники, не добрі «дядечки із Заходу» будуть втілювати цю місію в Баранівській громаді. Отець Натанаїл ставить собі за мету розштурхати, розбудити, мобілізувати і своїх вірян, і мешканців району без огляду на конфесійну приналежність, тобто всіх, чиє серце не скам’яніло у стінах власного добробуту. Він хоче заохотити людей допомагати, ділитися, жертвувати ближньому. І не лише подумки «зсовувати гори» під час проникливої проповіді в костелі., а реально та дієво – брати участь в акціях жертвування одягу та продуктів, відгукуватися на інші потреби людей, які живуть у страхітливих умовах.

Коли робити все з вірою та молитвою, мати чисті, прозорі наміри, здійснювати свою роботу з любов’ю і співчуттям до тих, кому звернена допомога, успіх не забариться. А успіх у нашому випадку – це побудова християнського суспільства  живого і милосердного.

Вітаємо усіх мешканців Баранівської громади в родині «Карітас-Спес»!

Світлана Самарська

За темою:
Акція «Гостинець додому» у Брусилові триває
Великопісна акція «Карітас-Спес» на Житомирщині добігає кінця
Допомога для нужденних – соціальний центр «Карітас-Спес» у Києві

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:49 Середа 0 57 Відпуст Непорочного Зачаття Пресвятої Діви в Ізмаїлі на Одещині 8 грудня 2018 року єпископ Одесько-Сімферопольський Броніслав Бернацький, обраний тиждень тому головою Конференції римсько-католицьких єпископів України, очолив храмове свято у храмі Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Ізмаїлі на Одещині.