Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Ворзелі відбувся навчальний з'їзд для міністрантів
12:04 Понеділок 0 235
16-04-2018, 12:04

У Ворзелі відбувся навчальний з'їзд для міністрантів

У п'ятницю, 13 квітня, до Вищої духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі прибули міністранти на другий у цьому навчальному році з'їзд. Його темою було розпізнавання покликання в житті молодої людини. Всього участь у реколекціях взяло 32 хлопців із Київсько-Житомирської дієцезії. Щоденно міністранти розпочинали день ранішньою молитвою у братерській спільноті. 
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Кульмінацею з'їзду стала Євхаристія, пiд час якої слухали повчання форматорів: отця ректора і отця духовного. Вони наголошували на сумлінній співпраці служителів упродовж Літуpгії. Не нехували й фізичною активністю, як наприклад, грою у футбол, теніс і баскетбол.

Зичимо братам-міністрантам розпізнання покликання в їхньому житті.

Семінарист Владислав Мельник

За темою:
Дні зосередження для міністрантів
З’їзд міністрантів Київсько-Житомирської дієцезії
"День семінарії" у Ворзелі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:46 П'ятниця 0 201 Духовні воїни ХСП готуються до служіння 7 жовтня 2018 року, під час Меси в парафії Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви, єпископ Віталій Кривицький поблагословив на служіння понад двадцятьох молитовників-заступників. Більшість із них – служителі спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната» та члени ядра Молитовного щита Християнської служби порятунку.