Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Бердичеві освячено гробницю босих кармелітів
09:19 Понеділок 0 2 622
9-04-2018, 09:19

У Бердичеві освячено гробницю босих кармелітів

У Бердичеві на міському цвинтарі в переддень Неділі Божого Милосердя відбулася Служба Божа за померлих та освячення гробниці босих кармелітів.
Відправляли Службу Божу брати босі кармеліти, які служать у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію. Очолив Літургію отець Христофор Урбанські OCD, а виголосив проповідь настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії отець Рафаїл Мишковський OCD. На Літургії були присутні брати босі кармеліти, які служать у Бердичеві на чолі з отцем Юзефом Кухарчиком OCD, делегатом провінціала Краківської провінції Ордену Босих Кармелітів в Україні.
Після Служби Божої урочиста процесія вирушила до гробниці босих кармелітів, яка розташована на центральній алеї цвинтаря.  Нещодавно було завершено будівництво цієї гробниці, де будуть ховати братів босих кармелітів. У центрі гробниці зображений герб Ордену Босих Кармелітів, а під ним слова відомої святої та Вчителя Церкви, босої кармелітки святої Терези від Дитяти Ісуса – «Я не вмираю, я входжу в життя».   
 Нині у цій гробниці похований отець Олег Кондратюк OCD, бердичівлянин, відомий реколекціоніст, автор серії передач на Радіо Марія, який відійшов до Господа 24 березня 2015 року.
Обряд посвячення провів отець Рафаїл Мишковський OCD, а на завершення усі присутні помолилися Коронку до Божого Милосердя за усіх померлих.

Максим Железницький

За темою:
Спомин всіх померлих вірних (м. Снятин)
Церква каже «Ні!» пластиковому сміттю на кладовищах
Новини з України 12:02 Середа 0 139 Парламент прийняв закон: військові капелани матимуть офіцерське звання Верховна Рада прийняла Закон України «Про Службу військового капеланства», яким визначила порядок задоволення духовно-релігійних потреб військовослужбовців Збройних Сил України і інших військових формувань, працівників і членів їхніх сімей у мирний і воєнний час.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.