Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Комюніке 50-го пленарного засідання Конференції римсько-католицьких єпископів України
00:08 Четвер 0 1 403
8-03-2018, 00:08

Комюніке 50-го пленарного засідання Конференції римсько-католицьких єпископів України

З 5 до 7 березня 2018 року у Вищій духовній семінарії у Львові – Брюховичах тривало ювілейне 50-те засідання Конференції римсько-католицьких єпископів України.
Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті оглянув проблеми, з якими стикається Римсько-Католицька Церква в Україні, й розповів про діяльність робочого комітету акції «Папа для України». Єпископи висловили подяку від імені всіх, хто отримав фінансову допомогу, підкресливши, що акція сприяє підбадьоренню постраждалих у військовому конфлікті на сході нашої держави. Ця акція допомагає зміцнити довіру до Церкви й Божого Провидіння в усіх, насамперед у дітей.

Єпископи обговорили питання про розуміння та втілення в Церкві в Україні настанов Апостольського повчання Папи Франциска «Amoris Laetitia».

Пастирі отримали третій том Лекціонарія, який буде поширений у парафіях, й одноголосно підтримали переклад четвертого тому Лекціонарія, який скерують на затвердження до Конгрегації Божого культу й дисципліни Таїнств. Було ухвалено Інструкцію про Євхаристію щодо використання хліба й вина, якість яких впливає на дійсність цього Таїнства. Єпископам надали текст богослужіння «Гіркі жалі» українською, польською та російською мовами.

Єпископи затвердили текст Літанії про збереження святості, єдності й нерозривності шлюбу в Україні. Вони оголосили 2019 рік роком молитви про святість і непорушність сімей у нашій державі.

Було призначено представників єпископату для міжнародних зустрічей і контактів.

Представники спільноти Тезе розповіли про підготовку регіональної зустрічі молоді, яка відбуватиметься у Львові з 27 квітня до 1 травня 2018 року. Вони попросили єпископів заохочувати католицьку молодь України до активнішої участі в цій зустрічі.

Єпископи ознайомилися з роботою Комісії у справах катехизації, католицького виховання й освіти, а також затвердили її статут.

Було підтримано францисканську ініціативу «Розарієвого молитовного повстання», коли вся нація молиться за мир і злагоду в Україні. Єпископи закликали організувати 2018 року в кожній дієцезії «Рік Біблії», який має стати часом для глибшого читання й вивчення Святого Письма – Слова Божого.

Пастирі закликають вірних узяти активну участь у паломництві до Національного санктуарію в Бердичеві. Цьогорічні урочистості відбудуться 22 липня, а очолить їх італійський архієпископ Ренето Бокардо.

Обговорено питання підготовки до Тижня виховання, який триватиме в Україні з 2 до 8 червня 2018 року, і до Форуму молоді, організованого у співпраці з Українською Греко-Католицькою Церквою, який відбуватиметься у Львові з 8 до 10 червня 2018 року.

Львів,
7 березня 2018 р.
єп. Віталій Скомаровський – генеральний секретар
єп. Мар’ян Бучек – нотаріус

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Офіційні документи України 12:35 Неділя 0 323 Гімн Року Святості подружжя та сім'ї 2019 року Комісія у справах Душпастирства Родин оголосила Гімн Року Святості Подружжя та сім'ї 2019 року.
Слова і музика Гімну Року Святості подружжя та сім'ї  - Ольги Галаненко. 
Виконання аудіо запису: Сімя Галаненків: Ольга, Денис та Христинка з Києва. 
Запрошуємо слухати та співати!
Також хочемо пригадати, що продовжено реєстрацію на Всеукраїнськи Конгрес Сімей "Родина сильна Богом", який відбудеться в Шаргороді та вінниці 20-22 вересня 2019р. У Конгресі можуть взяти участь всі бажаючі. Знайомтеся з інформацією на сайті Конгресу та чим швидше реєструйтеся! У Конгресі можна брати участь у всіх трьох днях або у вибраному. Також буде цікава і повчальна програма для дітей та підлітків. 
http://kongres-simji2019.com.ua/