Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Шістдесят років тому Папа Франциск вступив до Ісусового Товариства
16:38 Неділя 0 116
11-03-2018, 16:38

Шістдесят років тому Папа Франциск вступив до Ісусового Товариства

Шістдесят років тому, 11 березня 1958 року, Хорхе Маріо Берґольйо вступив до Ісусового Товариства, в якому 22 квітня 1973 року склав вічні обіти. Без сумніву, формування в традиції святого Ігнатія Лойоли залишило глибокий слід у характерні Папи Франциска, і про цей слід журналісти іспанської редакції «Ватиканських новин» розмовляли з отцем Артуро Сосою, нинішнім Генеральним настоятелем Ісусового Товариства.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Свобода, розпізнавання, молитва й соціальна чутливість – ці риси характеру Папи Франциска, виховані зокрема в єзуїтській формації, виокремив отець Артуро, який називає Понтифіка «однією з небагатьох постатей світового рівня», які справді усвідомлюють поточну ситуацію й беруть до уваги «тих людей, які найбільше страждають».

На думку Генерального настоятеля, ці риси віддзеркалюють розвиток Ісусового Товариства після Другого Ватиканського Собору, який відбувався згідно з навчанням блаженного Папи Павла VI: зв’язок між поширенням віри й боротьбою за соціальну справедливість, діалог із усіма культурами, відкритість до світу й особлива увага до захисту створіння.

Щодо зустрічей з єзуїтами відповідних країн під час Апостольських подорожей, отець Артуро зазначив, що Папі «подобається почуватися братом серед братів», вдихаючи «родинний дух», корисний для всіх.

За темою:

Папа помолився за упокій свого співбрата в каплиці отців-єзуїтів
Архієпископ Луїс Ладарія: Віровчення на служінні Божому народові
Папа Берґольо, або Приборканий хаос

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 17:02 Середа 0 48 «Допомога Церкві в потребі»: відбудова християнських поселень на півночі Іраку П’ять проектів на п’ять тижнів Великого Посту, спрямованих на відбудову іракських християнських поселень долини Ніневії на півночі Іраку, звільнених від терористичного угрупування, відомого як Ісламська Держава, – це мета кампанії Папського фонду «Допомога Церкві в потребі».