Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Шістдесят років тому Папа Франциск вступив до Ісусового Товариства
16:38 Неділя 0 303
11-03-2018, 16:38

Шістдесят років тому Папа Франциск вступив до Ісусового Товариства

Шістдесят років тому, 11 березня 1958 року, Хорхе Маріо Берґольйо вступив до Ісусового Товариства, в якому 22 квітня 1973 року склав вічні обіти. Без сумніву, формування в традиції святого Ігнатія Лойоли залишило глибокий слід у характерні Папи Франциска, і про цей слід журналісти іспанської редакції «Ватиканських новин» розмовляли з отцем Артуро Сосою, нинішнім Генеральним настоятелем Ісусового Товариства.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Свобода, розпізнавання, молитва й соціальна чутливість – ці риси характеру Папи Франциска, виховані зокрема в єзуїтській формації, виокремив отець Артуро, який називає Понтифіка «однією з небагатьох постатей світового рівня», які справді усвідомлюють поточну ситуацію й беруть до уваги «тих людей, які найбільше страждають».

На думку Генерального настоятеля, ці риси віддзеркалюють розвиток Ісусового Товариства після Другого Ватиканського Собору, який відбувався згідно з навчанням блаженного Папи Павла VI: зв’язок між поширенням віри й боротьбою за соціальну справедливість, діалог із усіма культурами, відкритість до світу й особлива увага до захисту створіння.

Щодо зустрічей з єзуїтами відповідних країн під час Апостольських подорожей, отець Артуро зазначив, що Папі «подобається почуватися братом серед братів», вдихаючи «родинний дух», корисний для всіх.

За темою:

Папа помолився за упокій свого співбрата в каплиці отців-єзуїтів
Архієпископ Луїс Ладарія: Віровчення на служінні Божому народові
Папа Берґольо, або Приборканий хаос

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 13:31 Вівторок 0 333 Архієпископ Мечислав Мокшицький побував із душпастирським візитом на Сардинії З 20 до 21 жовтня голова Конференції римсько-католицьких єпископів України митрополит Львівський Мечислав Мокшицький побував із душпастирським візитом на Сардинії (Італія) в архідієцезії Орістано.