Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Допомога Ватикану для переселенців на Харківщини продовжується і вже з грудня тисячі ВПО зможуть її отримати – єпископ Едуард Кава
09:46 Середа 0 1 229
22-11-2017, 09:46

Допомога Ватикану для переселенців на Харківщини продовжується і вже з грудня тисячі ВПО зможуть її отримати – єпископ Едуард Кава

«Допомога Ватикану для переселенців, які проживають в Харкові та Харківській області, продовжується і вже з грудня тисячі ВПО зможуть її отримати».
Про це сьогодні під час прес-конференції в Харкові заявив єпископ-помічник Львівської Архідієцезії, голова Технічного Секретаріату «Папа для України» Його екселенція Едуард Кава.

«Ця Акція нам показує, що Вселенська Церква переймається подіями в Україні. Святіший Отець особисто цікавиться, чим живуть люди, які постраждали від війни і чим конкретно ми можемо їм допомогти. Це є виразом його симпатії і батьківської опіки», – підкреслив Владика Едуард Кава.

На Харківщині Акція продовжуватиметься через організації з якими вже велась співпраця в попередньому періоді, мова йде про БО БФ «Станцію Харків» та Релігійну Місію Caritas-Spes Харківсько-Запорізької дієцезії Римсько-Католицької Церкви.

В новій хвилі проектів в рамках Акції «Папа для України» людям, які потерпіли від війни, будуть надаватись продукти харчування, теплий зимовий одяг, взуття, набори особистої гігієни, медикаменти, а для людей з особливими потребами товари медичного призначення . Цю допомогу надаватиме «Caritas-Spes-Харків». Крім того, сім’ям переселенців надаватиметься допомога в оплаті орендованого житла, дровами чи вугіллям, продуктовими ваучерами, а також здійснюватиметься адресна допомога медикаментами людям що опинились в скрутних життєвих обставинах. Цей проект реалізовуватиме БФ «Станція Харків».

Дані організації уже працювали в рамках першої хвилі Акції на суму 500 тис євро. Друга хвиля розпочнеться з грудня місяця цього року і фінансування буде збільшено.

«Головне наше завдання – підкреслив Єпископ Едуард Кава – це повернути людині її гідність і дати надію в те, що війна закінчиться».

Говорячи про проекти які реалізовуватимуть організації-партнери, владика зауважив, що Акція націлена на кожну особу конкретно, яка має відчути себе почутою зрозумілою і прийнятою. «Наш підхід гнучкий і наших партнерів ми орієнтуємо на індивідуальний розгляд кожної окремої ситуації. Я дякую організаціям, з якими ми маємо позитивний досвід роботи, бо через них ми хочемо дійти до людини яка найбільш потребує допомоги», – додав Єпископ Едуард Кава, голова Технічного Секретаріату.

За інформацією щодо отримання допомоги звертатись до:

«Caritas-Spes-Харків» за адресою м. Харків, вул. Гоголя, 4

«Станції Харків» за адресою м. Харків, вул. Дмитрівська, 20.Фото зі сторінки Харківсько-Запорізької дієцезії

Джерело - Папа для України

По темі:
Єпископ Едвард Кава до Лицарів Колумба: "У нашому суспільстві є потреба - відродити тотожність, гідність і лицарство мужчини»
День Зосередження для духовенства у динаміці lectio divina
Єпископ Едвард Кава: «Тільки Бог може допомогти нам зупинити війну»
Новини з України 11:02 Четвер 0 123 У Городку молилися за єпископа Яна Ольшанського у 18-ту річницю його смерті У вівторок, 23 лютого 2021 року, в каплиці Інституту Богословських Наук Непорочної Діви Марії у Городку була відправлена Свята Меса за померлого єпископа Яна Ольшанського у 18-у річницю від його смерті.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.