Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Мешканці 20 сіл у маріупольському напрямку отримають паливні брикети від акції «Папа для України»
16:00 Понеділок 0 276
4-12-2017, 16:00

Мешканці 20 сіл у маріупольському напрямку отримають паливні брикети від акції «Папа для України»

Ватиканська благодійна акція й надалі забезпечує паливними брикетами мешканців прифронтової зони, співпрацюючи з Благодійним фондом «Християнська служба порятунку». З 1 грудня 2017 року тепло для своїх осель отримають мешканці 20 сіл маріупольського напрямку.
Як повідомляє офіційний сайт акції, йдеться про такі села: Бердянське, Сопіно, Піонерське, Приморське, Виноградне, Лебединське, Талаківка, Гнутове, Черненкове, Пищевик, Павлопіль, Орловське, Водяне-1, Кирилівка, Новоселівка, Новоселівка-2, Степанівка, Маловодне, Запорізьке, Чермалик.

Цей проект забезпечить теплом 2413 будинків. Загалом тепло в оселях отримають понад 7500 осіб.  
 
Член виконкому Лебединської Сопінської сільської ради, медпрацівниця пані Ілона Войтова, розповідає: «У нашому селі багато пенсіонерів, які за свою пенсію палива купити не можуть. До війни половина села була моряками, але зараз берег замінований і люди втратили роботу. Якби не допомога, напевно, не перезимували б».

А для пенсіонерки пані Любові допомога брикетами стане чи не єдиним порятунком від холоду: «Так сталося, що в мене немає газового опалення, тому вся надія тільки на вугілля, дрова чи брикети. Я вдова, чоловіка похоронила, сама хворію. Страшно, зима йде, на пенсію купити палива не можу, тож дякую вам за порятунок».   

Команда «Християнської служби порятунку» працює в зоні бойових дій не перший рік, допомагаючи найбільш ураженим мешканцям прифронтових сіл. Минулої зими ХСП в межах акції «Папа для України» надала 2741 тонну паливних брекетів понад 2 тисячам домогосподарств маріупольського напрямку.    

По темі:
Допомога Ватикану для переселенців на Харківщини триває, і вже з грудня тисячі ВПО зможуть її отримати – єпископ Едуард Кава
Відкриття шкільної спортзали у прифронтовому Новолуганському
Де тепло, там і добро: ХСП в рамках Акції «Папа для України» забезпечила роздачу паливних брикетів у 30 селах «сірої зони»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
17:40 Вівторок 0 19 300 сиріт з Донбасу пройдуть реабілітацію в Картапатах та на Житомирщині З 1 грудня по 31 березня 2018 року триватиме програма навчання та реабілітації сиріт із Донецької та Луганської областей. Це проект релігійної місії «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в рамках акції «Папа для України» із бюджетом понад 250 тисяч євро. Програма триватиме 180 днів (6  змін), кожен заїзд розрахований на 50 дітей початкових класів віком від 6 до 10 років. Діти матимуть можливість відпочивати і навчатись протягом місяця в Карпатах у селищі Яблуниця Івано-Франківської області та на Житомирщині в селищі Зарічани на базах відпочинку «Карітас-Спес».
Новини з України 22:10 Понеділок 0 123 Музично-літургійний вікенд: підсумки 8–9 грудня в Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського тривав музично-літургійний вікенд, який мав стати відбірковим етапом для майбутніх слухачів нової програми – заочних музично-літургійних студій. КМЦ запитав учасників про враження від заходу.