Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Підліток, який 2,5 місяців провів в комі, завдяки Акції «Папа для України» знову вчиться ходити і говорити
16:27 Середа 0 131
20-09-2017, 16:27

Підліток, який 2,5 місяців провів в комі, завдяки Акції «Папа для України» знову вчиться ходити і говорити

Глібу Смагіну, хлопчику з Донецької області, котрий постраждав в ДТП і провів 78 днів у комі, допоміг Папа Франциск. Волонтери «Станції Харків», за кошти Акції «Папа для України», відправили Гліба Смагіна на реабілітацію до Греції. Хлопчина наразі знову вчиться ходити та робити звичні речі, і попри всі раніші невтішні прогнози, Глібу стає краще.
«Сина пропонували відключити від апарату, говорячи що він “не жилець”, але сьогодні він вже самостійно їсть і пробує стояти», — говорить мама Гліба пані Олена.
Завдяки Акції «Папа для України», яка передала на лікування і реабілітацію Гліба 21900 євро та 21000 грн, і хлопчик та його мама Олена 2 вересня вилетіли в Грецію . На початку лікарі не давали жодного втішного прогнозу, але через два тижні реабілітації хлопчик самостійно їсть тверду їжу, говорить перші слова та пробує стояти.
Мама Гліба Олена Смагіна говорить, що в грецькому реабілітаційному центрі Евексія їм дали надію: «Лікарі говорять, що зроблять все можливе, але, поки що, гарантій на цілковите одужання не дають. Хоча й кажуть, що Гліб перший пацієнт, в якого дивовижне прагнення займатися, тренуватися і відновлюватися. На сьогоднішній день Гліб вже самостійно сидить, їсть тверду їжу, вже маленькими ковточками п’є воду і не похлинається. Вже чітко говорить короткі слова і ще багато чого складними фразами, але ще не дуже чітко».
Акція «Папа для України стежить за одужанням Гліба, і вірить в його цілковите відновлення.
Нагадаємо, що 29 травня в місті Костянтинівка Донецької області, Гліба котрий їхав на велосипеді, збив позашляховик. Хлопчика в стані коми доставили до Харкова. Дитина провела два з половиною місяці в комі. За його життя боролась мама і волонтери. «Станція Харків» завдяки гранту Акції «Папа для України» відправила Гліба та його маму на реабілітацію в грецький реабілітаційний центр Evexia (неподалік міста Салоніки в містечку під назвою Неа Каллікратія), де дитині дали надію на повноцінне життя.
Джерело - slovo.today

По темі:
У Мар’їнці завдяки допомозі Папи Франциска відкрили дитячий садок «Золотий Ключик»
ХСП дякує жертводавцям за допомогу в придбанні матеріалів для завершення ремонту в дитсадочку прифронтового Виноградного
Медична допомога для ВПО, що зареєстровані у Києві та Київській області (АНОНС)

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:08 Понеділок 0 145 Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії та молитва за мир в Україні в бердичівському санктуарії При Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві діє парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, і 8 грудня тут відзначили відпустову урочистість. Під час Літургії вірні молилися також за мир в України, підтримуючи молитовний заклик Церкви.