Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Медична допомога для ВПО, що зареєстровані у Києві та Київській області (АНОНС)
17:54 Понеділок 0 49
24-07-2017, 17:54

Медична допомога для ВПО, що зареєстровані у Києві та Київській області (АНОНС)

У рамках «Акції «Папа для України» Асоціація милосердя «Еммануїл» (місто Київ) отримала благодійний грант для надання медичної допомоги ВПО, що зареєстровані у Києві та області.
Медичну допомогу можна отримати з 25 липня на базі Медичної Мобільної Клініки, що у місті Києві (вулиця академіка Філатова 1/22, ст. м. Либідська). Внутрішньо переселені особи, за наявності необхідних документів, зможуть отримати такі види допомоги як: консультація спеціалістів, інструментальні та лабораторні дослідження, лікування зубів (можливість поставити пломби), а також, при необхідності і за результатами обстеження та рецептом лікаря – безкоштовні медикаменти.
Допомогу надаватимуть таким категоріям переселенців, як: люди старші 60 років, що проживають без дітей та онуків; сім’’ї , в яких є інваліди; багатодітні сім’ї; неповні сім’ї, що знаходяться у скрутних життєвих обставинах (відсутність доходу, наявність важких захворювань, тощо), а також сім’ї, що не мають доходу.
Щоб стати отримувачем медичної допомоги, обов’язково треба записатися на прийом за телефоном 0674641492 у робочі години з 9:00 до 17:00 (щодня, окрім суботи та неділі). При первинній реєстрації потрібно надати копії паспорту, ідентифікаційного номеру (код), довідку ВПО. При собі мати також такі медичні документи, як медкарту, виписки, результати аналізів, знімки, будь що, що допоможе лікарю мати детальну інформацію про стан вашого здоров’я.
Джерело: Папа для України

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:08 Понеділок 0 145 Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії та молитва за мир в Україні в бердичівському санктуарії При Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві діє парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, і 8 грудня тут відзначили відпустову урочистість. Під час Літургії вірні молилися також за мир в України, підтримуючи молитовний заклик Церкви.